Przed nami kolejna seria zmagań w angielskiej Premier League. Jedno z sobotnich konfrontacji będzie to spotkanie pomiędzy Burnley z Liverpoolem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego boju są The Reds, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Burnley – Liverpool: Typ i analiza

Burnley – Liverpool: Typ i analiza

Do gry The Reds nie można mieć póki co żadnych zastrzeżeń. Owszem obecnie defensywa nie jest na tyle „żelazna” jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Przede wszystkim wynika to z braku Alisona. Jednak The Reds znajdują się w kapitalnej formie strzeleckiej. Podopieczni Kloppa nie mają najmniejszych problemów ze strzeleniem bramek.

Poza tym do tego pojedynku goście przystąpią w bardzo dobrych humorach. Przed tygodniem, bowiem pokonali Arsenal 3-1. Niewątpliwie dobrą wiadomością dla Liverpoolu jest fakt, że dwie bramki strzelił Salah. Do tego trzeba dodać bardzo dobrą dyspozycję Mane, który od początku prezentuje niezwykle dobrą formę

„Liverpool niewątpliwie jest znacznie mocniejszym zespołem. Podopieczni Kloppa od początku zmagań znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji i powinni również to potwierdzić podczas tej batalii” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Burnley niewątpliwie będzie zmuszona tutaj do gry w defensywie przez większość pojedynku. Bowiem można być pewnym, że The Reds od początku spotkania zepchną rywali do obrony Owszem gospodarze zmagania tego sezonu rozpoczęli całkiem dobrze, bo od zwycięstwa. Natomiast w kolejnych bataliach było już zdecydowanie gorzej. Jednak warto jest podkreślić, że brakuje w tym składzie tej ekipa kreatywnych zawodników, którzy byliby wstanie zagrozić defensywie Liverpoolu.

Darmowy kod promocyjny BetClick „KOD500”

Jednak nie od dzisiaj wiadomo, że podopieczni Dyche’a potrafią grać całkiem dobrze w defensywie. Chociaż na pewno obrona nie raz będzie tutaj wystawiona na próbę.

Reasumując, nie da się ukryć, ze zdecydowanie mocniejszym zespołem jest Liverpool, który wręcz w każdym elemencie góruje nad Burnley. Jeżeli podopieczni Kloppa zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Burnley – Liverpool możesz obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Burnley – Liverpool21.35BetFan
Poprzedni artykułTypy z piłki nożnej na niedzielę – 25 sierpnia
Następny artykułBonusy za darmo na start u bukmachera Fortuna
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.