Pierwsze sobotnie spotkanie w ramach włoskiej Serie A będzie to rywalizacja na Gewiss Stadium, a tam dojdzie do rywalizacji pomiędzy Atalantą z Lazio. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Dobre typy bukmacherskie na weekend za darmo

Dobre typy bukmacherskie na weekend za darmo

Owszem w ligowej tabeli na pierwszy rzut oka obie drużyny sąsiadują ze sobą. W nieznacznie lepszym położeniu jest Atalanta, która zajmuje piątą pozycję z dorobkiem osiemnastu punktów. Ekipa Lazio ma jedno „oczko” mniej co daje im szóste miejsce.

Jednak trzeba tutaj zaznaczyć, że Lazio wręcz od początku sezonu wygląda dosyć słabo na wyjazdach. Co również potwierdzają to wyniki. Wygrali cztery z ostatnich pięciu meczy.

Patrząc na Atalantę to prezentują podobny styl, jak w poprzednim sezonie, gdzie nie mieli żadnych problemów ze strzeleniem bramek, ale i sporo je tracą. Już dziewięciu piłkarzy tego zespołu wpisywało się na listę strzelców w tym sezonie.

Kod promocyjny na bonus 2021

Patrząc również na mecze z udziałem tych zespołów to bramek nie brakowało. I śmiem twierdzić, że dzisiejsze spotkanie powinno wyglądać podobnie. Nieco większe szansę na zwycięstwo daję gospodarzom, ale Lazio z Immobile powinno również coś strzelić w tej rywalizacji.

Spotkania Atalanta – Lazio można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Atalanta – Lazioover 2.51.52STS
Poprzedni artykułUdinese – Verona: Typy i analiza – 27 października (środa)
Następny artykułLiga Europy: Olympiakos – Frankfurt: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 4 listopada (czwartek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.