Czas na ostatnie spotkanie IV kolejki PKO Ekstraklasy. Jedyny pojedynek, jaki będzie miał miejsce w dniu 16 sierpnia będzie to starcie pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Górnikiem Zabrze. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Pewne typy bukmacherskie na mecz Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna

Pewne typy bukmacherskie na mecz Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna

Patrząc na wyniki obu tych ekip do tej pory to na pewno lepiej to wszystko wygląda po stornie Jagiellonia, która zgromadziła do tej pory siedem punktów. Piłkarze Górnika zaledwie trzy.

Jagiellonia można powiedzieć, że ma nadal problemy kadrowe, ale gra coraz lepiej. A najlepiej o tym świadczą dwie wygrane pod rząd z Rakowem i Termalicą. Mamrot można powiedzieć, że dobrze przygotował tą drużynę do tego sezonu. Widać, że piłkarze Jagii z meczu na mecz grają coraz lepiej.

Kod promocyjny na bonus 2021

Ekipa Górnika Zabrze po dwóch przegranych na początku sezonu przed tygodniem pokonali Stal Mielec 1-0. Jednak trzeba powiedzieć, że zespół z Podkarpacia kompletnie nic nie pokazał. Ta ekipa na pewno liczy wreszcie na klasę Podolskiego, ale póki co ten piłkarz jeszcze nie pokazał nic wybitnego.

Spotkania Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna1x1.38STS
Jagiellonia Białystok – Górnik Łęcznaover 1.51.34STS
Poprzedni artykułMasters – Toronto: Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj- 11 sierpnia
Następny artykułDobre typy na dzisiaj z tenisa za darmo – 17 sierpnia (wtorek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.