Przed nami turniej snookerowy z cyklu International Championship. W tym tygodniu Panowie występują w Chinach. Jedno z dzisiejszych spotkań jest to pojedynek pomiędzy Wenbo, a Duane. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ten pierwszy i nie powinien mieć on większych problemów z wygraną.

Wenbo – Duane: Typ i analiza

Wenbo – Duane: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, ponieważ Chińczyk niefalsyfikowany jest na czterdziestej pierwszej pozycji zaś jego rywal to obecnie sto siedemnasty zawodnik.

Nie da się ukryć, że Chińczyk to również zdecydowanie lepszy zawodnik pod względem technicznym. Lepiej kontroluje grę, zbyt często nie ryzykuje.

Nie można zapominać, że Chińczyk gra u siebie, więc ma niewątpliwie dodatkową motywację do zanotowania dobrego wyniku. W ostatnich tygodniach Liang Wenbo nie występował. Grał ostatnio podczas eliminacji do Mistrzostw Świata, gdzie przegrał w ostatniej rundzie.

„Liang niewątpliwe jest niewątpliwie znacznie mocniejszym zawodnikiem od swojego rywala. Do tego gra u siebie, więc dodatkowa motywacja o zanotowanie solidnego wyniku” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Jones kompletnie nic wybitnego nie pokazuje. Wygranie dla niego spotkania przychodzi z wielkim trudem. Czego najlepiej pokazują ostatnie boje, gdzie na dziesięć ostatnich swoich spotkań wygrał zaledwie trzy.

Darmowy kod promocyjny BetClick „KOD500”

Poza tym ten mecz rozgrywany jest do sześciu wygranych frejmów co z pewnością bardziej premiuje tego pierwszego.

Reasumując, faworytem tego boju niewątpliwie jest Liang. Jest to znacznie lepszy zawodnik. O czym świadczą chociażby pojedynki bezpośrednie, gdzie na cztery z pięciu pojedynków wygrał Chińczyk.

Spotkanie Wenbo – Duane można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wenbo – Duane11.33Fortuna
Poprzedni artykułEliminacje Ligi Mistrzów: Valleta – Ferencvarosi – 30 lipca (środa)
Następny artykułPKO Ekstraklasa: Lech – Śląsk – 9 sierpnia (piątek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.