Popularny w Polsce bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać takie bonusy jak freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN. Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy jedynie wpisać od promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Barcelona – Real Madryt bonus od bukmachera STS

Barcelona – Real Madryt bonus od bukmachera STS

Ta oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera STS.

Pierwszy krok jaki trzeba wykonać w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko. To sprawi, że założenie konta graczowi zajmie dosłownie kilka chwil.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS:

Gracze, którzy wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym na start mogą liczyć na takie bonusy jak

  • freebet bez wpłaty własnej 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN
  • CASHBACK, CZYLI PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 PLN

Warto jest wiedzieć, że po wpisaniu samego kontu promocyjnego na konto gracza trafią darmowe środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betclic kod promocyjny

100% bonusu za pierwszą wpłatę od STS

Pierwsza wpłata po dokonaniu rejestracji u bukmachera STS jest objęta promocją, ponieważ operator przyznaje darmowe środki w wysokości depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 800 PLN. W formie środków bonusowych otrzyma taką samą wartość. Razem będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalny bonus STS może wynieść 1200 PLN.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN u bukmachera STS

Nowością jest to, że pierwszy zakład u bukmachera STS jest objęty bezpieczeństwem. Gracz może sobie pozwolić na „szaleństwo”, ponieważ jeśli okaże się o przegrany to wspomniny operator dokona zwrotu całej stawki, a maksymalnie można otrzymać 200 PLN. Natomiast jak okaże się wygrany to cała kwota trafi na konto gracza.

Jednak należy mieć na uwadze fakt, że kupon objęty Cashbackiem musi zostać rozliczony najpóźniej do 18.12.2019 roku do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 14 grudnia (czwartek)
Następny artykułTyp dnia -20 grudnia (piątek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.