O awans do drugiej rundy turnieju w Cincinnati powalczą dzisiaj Djere z Schwartzmanem. Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania jest ten drugi, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Djere – Schwartzman: Typ i analiza

Djere – Schwartzman: Typ i analiza

Owszem może różnica klas w rankingu nie jest zbyt duża pomiędzy tymi zawodnikami, ponieważ Djere sklasyfikowany jest na trzydziesty siódmej pozycji, zaś Diego to obecnie dwudziesta czwarta rakieta tenisa.

Jednak patrząc już na bilans spotkań na hardzie to zdecydowanie przemawia za tych drugim. Djere w tym sezonie na betonie zanotował trzy zwycięstwa i sześć razy ponosił porażkę, zaś Diego zanotował jedenaście zwycięstw i sześciokrotnie schodził z kortu jako przegrany.

„Djere sam dobrze wie, że niezywkle ciężko będzie dla niego w tym spotkaniu ugrać nawet jednego seta. Diego jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem i powinien to potwierdzić na korcie” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Djere jeszcze na mączce jest w stanie notować całkiem przyzwoite wyniki, ale już na hardzie nie. Twarde nawierzchnie można powiedzieć, że ten zawodnik bardzo często opuszcza. I co sezon notuje na nich bardzo słabe wyniki. Najlepszym dowodem są wyniki z minionych lat w 2018 jego bilans to 2/5, zaś rok wcześniej 1/4. Wcześniej było również to niezywkle słabo.

Przed tygodniem występował na kortach w Montrealu, gdzie przyszło mu grać z Garninem. Przegrał swój pojedynek w dwóch setach, a przecież rywal również na nawierzchniach twardych prezentuje się przeciętnie.

Kod promocyjny na bonus

Zupełnie to wszystko inaczej wygląda po stronie Schwartzmana, który dużo lepiej radzi sobie a betonie. Poza tym jest niewątpliwie w bardzo dobrym nastroju. Ponieważ na początku sierpnia wygrał turniej w Los Cabos, gdzie to pokonywał takich zawodników jak Frtiz, Pella czy Kokushin którzy niewątpliwie są znacznie mocniejsi na pewno od Djere.

Nieco słabiej było w Montrealu, ale i tak zaprezentował się tak znacznie lepiej od swojego rywala, ponieważ doszedł do drugiej rundy przegrywając z Bautista – Agutem.

Reasumując, Diego miał trochę czasu na odpoczynek i przygotowanie się do tego turnieju. Schwartzman jest nie tylko lepszym zawodnikiem od rywala, ale również i prezentuje się znacznie lepiej na hardzie od swojego przeciwnika. I ten atut niewątpliwie powinien dzisiaj wykorzystać.

Spotkanie Djere – Schwartzman można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Djere – Djere – Schwartzman Schwartzman -1.51.54Fortuna
Poprzedni artykułBetfan – darmowy kod promocyjny na start
Następny artykułV kolejka PKO Ekstraklasy. Darmowe typy i analizy 16 – 19 sierpnia
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.