Z okazji Konkursu Czterech skoczni legalny bukmacher LvBet oferuje graczom promocję, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO ze skoków narciarskich, aby liczyć na ewentualną większą wygraną.

Bonusy 2020 na skoki

Bonusy 2020 na skoki

Oferta skierowana jest do każdego użytkowania, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach 28.12.2019 0:00 – 6.01.2020 23:59. Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Kwalifikują się w ramach tej akcji wyłącznie kupony:

  • pojedyncze
  • kombi

Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że na zakładzie mogą znajdować się tylko typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo ze skoków narciarskich.

Istotne w tym wszystkim jest to, ze kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Gracz, który jej nie posiada może pobrać ją ze strony LvBet.pl.

betclic kod promocyjny

Typer sam wybiera za jaką stawkę zostanie zagrany kupon, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że z akcji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Jak się okaże, że zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji i został on rozliczony jako wygrany to wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14%.

Bonus bez depozytu 2020 od LvBet

Bukmacher LvBet na start oferuje graczom darmowe środki w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnej wpłaty!

Natomiast po dokonaniu pierwszych dwóch wpłaty można liczyć na kolejne środków prezencie od bukmachera LvBet. Operator przyznaje bowiem bonusy w wysokości 100% i 50% pierwszych wpłat.

Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że z powyższych bonusów gracze będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia 29 grudnia – niedziela
Następny artykułTyp dnia – 4 stycznia (sobota)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.