Czas na kolejne spotkania w ramach dwudziestej dziewiątej kolejki PKO Ekstraklasy. Jedno z pojedynków, jakie będą miały miejsce w środę 10 czerwca będzie to rywalizacja pomiędzy Legią Warszawa z Arką Gdynia. Nie da się ukryć, że faworytami tego pojedynku są gospodarze i jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Legia Warszawa – Arka Gdynia: Typ i analiza

Legia Warszawa – Arka Gdynia: Typ i analiza

Można powiedzieć, że gra Legii może się podobać. O takiej grze Wojskowych każdy oczekuje i tym samym ekipa z stolicy jest na dobrej do zdobycia Mistrzostwa Polski. Vuković bardzo dobrze ułożył ten zespół w każdym elemencie. Zawodnicy bardzo dobre wiedzą co mają do robić

Widać również schematy gry wypracowane na treningach, gdzie w grze Legii w żadnym wypadku nie ma przypadkowości. Poza tym walczą do samego końca i się nie poddadzą. Pokazuje to również ostatni mecz. Legia przegrywała na wyjeździe z Wisłą Kraków po pierwszej połowie, ale ostatecznie wygrali i t przewagę dwóch bramkę.

Do tego Legia potrafi grać wysokim presgiem przez większość meczu, co jest niewątpliwie niespotykane w naszej lidze. Podopieczni Vukovića po stracie piłki od razu atakują rywali. Można być również pewnym, że Legia od pierwszej minuty tutaj będzie chciała narzucić swój styl gry.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Arka owszem przeszła w ostatnich tygodniach sporą zmianę, zaczynając od właściciela, kończąc na trenerze. To wszystko odbiło się pozytywnie na tym zespole. Jednak widać cały czas jest spore bramki w tym zespole.

Mamrotowi udało się nieco ułożyć tą drużynę, ale jak na tak solidny zespół jak Legia na pewno jest za mało. Spodziewać się można również tego, że goście od pierwszej minuty będą zepchnięci do defensywy, a swoich szans Arka będzie szukała z kontry i stałych fragmentów gry.

Reasumując, Legia można powiedzieć, że póki co jest poza zasięgiem większości ekip w naszej lidze. Arka pomimo, że poprawiła swoją grę to jednak ciężko się spodziewać tego, żeby była wstanie walczyć jak równy z równym z zespołem Legii.

Spotkanie Legia Warszawa – Arka Gdynia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Arka GdyniaLegia– 11.61STS
Poprzedni artykułTyp dnia 7 czerwca [niedziela]
Następny artykułTyp dnia 17 czerwca [środa]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.