Czas na spotkania ćwierćfinałowe w grze Counter – Strike. Ostatnie spotkanie, jakie zostanie rozegrane w czwartek 10 kwietnia będzie to pojedynek, w którym wystąpią zespoły Orgless i MIBR. Śmiało można powiedzieć, że faworyt tego spotkania jest tylko jeden. Rzecz jasna im zespół MIBR, który nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Orgless – MIBR: Typ i analiza

Orgless – MIBR: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest niezwykle wyraźna. Po pierwsze zespół Rogless dopiero rozpoczną swoją przygodę z CS. Ta drużyna ma za sobą zaledwie dwa oficjalne spotkania.

I co ważne w tym wszystkim jedno z nich miało miejsce właśnie z zespołem MIBR. Tamto spotkanie zapowiadało się jako jednostronny pojedynek, w którym to emocji można powiedzieć, ze większych nie było i zasłużenie wygrała drużyna MIBR 2:0.

Można być pewnym, że zapowiada się tutaj jednostronne spotkanie. Zawodnicy MIBR powinni bardzo szybko pokazać swoją wyższość i przejąć inicjatywę.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Patrząc natomiast na zespół MIBR to wszystko dużo lepiej wygląda po stronie tej drużyny Obecnie zajmuje ta drużyna czternasta miejsce w ranking i ma spore szanse na wyprzedzenie zespołu FURII.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Poza tym do tego pojedynku przystąpią w dobrych nastrojach, ponieważ wygrywali pewnie i regularnie ostatnie swoje pojedynki. W niedzielę nie mieli łatwego przeciwnika, ponieważ mierzyli się z drużyną Gen.G Esports, które Brazylijczycy wygrali bez najmniejszych problemów 2:0.

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się szybki pojedynek, w którym to emocji zbyt dużo nie powinno być. Bowiem zespół MIBR przewyższa rywal przynajmniej o dwie klasy i powinien potwierdzić to w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Orgless – MIBR21.36STS
Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera eFortuna. Kupony bez podatku.
Następny artykułTyp dnia – 16 kwietnia [Czwartek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.