Niewątpliwe jest to spotkanie drużyn, które sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli na zachodnie. Faworytami tego meczu są przyjezdni i jeśli zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni wywalczyć komplet punktów w tym meczu.

Pewniaki z NHL za darmo

Pewniaki z NHL za darmo

Gospodarze obecnie w ostatnich meczach radzili sobie całkiem dobrze, ponieważ na pięć potyczek wszystkie wygrali. Chociaż trzeba też zaznaczy, ze oprócz zwycięstwa nad Minnesotą wcześniejsze zwycięstwa były wręcz wymęczone, bo zaledwie jedną bramką lub po rzutach karnych.

Przyjezdni natomiast zajmują drugie miejsce mając dziewięćdziesiąt punktów i ta drużyna z zespołem St. Blues będzie rywalizować o wygraną nad zachodzie. Hokeiści Colarado po dwóch przegranych meczach w ostatnich starciu pokonali San Jose 3-4.

Los Angeles pomimo całkiem dobrej dyspozycji podczas ostatnich pojedynków nie jest faworytem starcia z ekipą Coloardo, które to przewyższa swoich rywali i to wygranie.” – pize typer portalu betonline.net.pl

Największym problemem zespołu gospodarzy jest na pewno gra w ataku. Ciężko na pewno myśleć o wygraniu meczu, jak ma się ogromne problemy ze stworzeniem sytuacji brakowych, a także strzelaniu bramek. Zespół Kings strzelił zdecydowanie najmniej bramek na zachodzie. Jedynie Koptar utrzymuje pewien poziom, poniżej którego nie schodzi.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Znacznie lepiej w ataku i przede wszystkim ze skutecznością radzi sobie drużyna Coloardo, która to większość sytuacji bramkowych kończy celnym strzałem. W ofensywie niewątpliwie bardzo dużo zależy od MacKinnona, który to w klasyfikacji kanadyjkarskiej jest czwartym zespołem w lidze.

Patrzą cna grę w obronie również zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie gospodarzy. Poodbni zresztą jak mecze bezpośrednie. W trzech ostatnich meczach dwukrotnie wygrywali hokeiści zespołu Colorado.

Spotkanie Los Angeles Kings – Colorado można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Los Angeles Kings – Coloradoz dogrywką i karnymi – Colorado 1.6STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 6 marca (piątek)
Następny artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera eFortuna. Kupony bez podatku.
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.