W czwartek 16 kwietnia zostaną rozegrane dwa spotkania w lidze białoruskiej. Jedno z tych starć będzie to rywalizacja, w której o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Dynamo Mińsk z Nioman Grodno.

Dynamo Mińsk – Nioman Grodno: Typ i analiza

Dynamo Mińsk – Nioman Grodno: Typ i analiza

Obie te drużyny mają spore problemy z punktowaniem już od początku tego sezonu. Po czterech seriach pojedynków te drużyny mają odpowiednio trzy i pięć punktów jest tego najlepszym dowodem.

Wyniki jedną drogą, a styl to druga rzecz. Obie te drużyny mają spore problemy chociażby ze strzeleniem bramek. Główna tego przyczyna jest w tym, ze te drużyny prezentują zupełnie defensywy styl gry. Przede wszystkim obronią dostępu do swojej bramki, a później szukają szans do strzelania bramki.

Śmiało można powiedzieć, że bramek podczas tego meczu powinno być jak na lekarstwo. Oba zespoły na pewno nie będą chciały przegrać tego pojedynku, a poza tym w ofensywie prezentują się niezwykle przeciętnie” – pisze typer portalu darmowepewniaki.pl

Poza tym w obu tych ekipach brakuje kreatywnych zawodników, których stać jest na budowanie dobrych sytuacji bramkowych. Oba te zespoły w formacji ofensywnej nie mają zbyt dobrych zawodników i to wszystko również przekłada się na osiągane rezultaty, gdzie to strzelenie bramki przychodzi dla nich z wielkim trudem.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jak zobaczymy na spotkania bezpośrednie to warto jest zaznaczyć, że w żadnym pojedynku w ostatnich pięciu meczach nie padło więcej niż dwie bramki.

Reasumując, ciężko spodziewać się, żeby był to porywający pojedynek pod każdym względem. Obie drużyny nie porywają swoją grą, a poza tym można być pewnym, że w tym starciu zarówno Dynamo Mińsk, ale i Nioman Grodno nie będą chciały przegrać tego meczu.

Spotkanie Dynamo Mińsk – Nioman Grodno można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Dynamo Mińsk – Nioman Grodno11.61STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 10 kwietnia [piątek]
Następny artykułEkstra 25 PLN na Esport w STS. Bonus dla typerów co tydzień.
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.