O awans do kolejnej rundy turnieju w Sztokholmie w środę powalczą Querrey z Dimitrovem. Nie da się ukryć, że faworytem tego pojedynku jest Dimitrow i nie powinien on mieć większych problemów z wygraną podczas tego spotkania.

Querrey – Dimitrov: Typ i analiza

Querrey – Dimitrov: Typ i analiza

Sam obecnie zajmuje pięćdziesiąte miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na dwudziestej siódmej lokacie. Jednak trzeba przyznać, że Querrey swoje najlepsze lata gry ma już za sobą.

Amerykanin słyną z solidnej gry przy własnym podaniu, gdzie jego przełamanie było bardzo ciężkie. Poza tym grając na hardzie regularnie osiągał przyzwoicie wyniki. Jednak patrząc na rezultaty jakie ten zawodnik osiągał od polowy sierpnia to nie były one porywające.

„Sam od dłuższego czasu zawodzi i ciężko mu wskoczyć na swój najlepszy poziom. Dimitorv posiada znacznie większy potencjał jak i możliwości. I powinien być górą w tym spotkaniu” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Bowiem jedynie warto jest odnotować jego wynik z Pekinku, gdzie to doszedł do ćwierćfinału. We wcześniejszych swoich występach miał ogromne problemy z wygraniem nawet jednego spotkania.

betclic kod promocyjny

Dimitrov po kapitalnym występie w US OPEN w ostatnich dwóch turniejach miał nieco problemów, ponieważ w Chengdu odpadł w ćwierćfinale zaś w Pekinie odpadł już w pierwszej rundzie. Jednak w ostatnim czasie zdecydowanie lepiej radził sobie Dimitrov. Również gra tego zawodnika jest znacznie lepsza od Amerykanina. DImitrov ma większy potencjał jak i możliwości.

Spotkanie Querrey – Dimitrov można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Querrey – Dimitrov21.45STS
Poprzedni artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic
Następny artykułTyp dnia – 18 października (piątek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.