Jesteśmy na ostatniej prostej w kontekście zakończenia sezonu w niemieckiej Bundeslidze. Przed nami pojedynki trzydziestej drugiej kolejce tej serii pojedynków. Przed nami pojedynki 17 czerwca w tych rozgrywkach. Jedno z tych starć będzie to rywalizacja pomiędzy RB Lipsk z Dusseldordem.

RB Lipsk – Dusseldorf: Typ i analiza

RB Lipsk – Dusseldorf: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Wszystkie aspekty czysto piłkarskie mają za sobą. Chcąc sięgnąć po wicemistrzostwo Niemiec nie da się ukryć, ze takie spotkania muszą wygrywać.

Chociaż śmiało można powiedzieć, że można mieć sporo zarzutów do dyspozycji ekipy gospodarzy. Po wznowieniu rozgrywek pomimo, że posiada ogromny potencjał to gra w kratkę. Zbyt często „gubili” punkty.

Betfan kod bonusowy na start

Na pewno podczas najbliższego meczu nie mogą sobie pozwolić na stratę nawet jednego punktu. Tym bardziej, że goście nie znajdują się w dobrej dyspozycji.

Poza tym ekipa przyjezdnych ma podstawowe problemy w swojej grze. Tracą regularnie duża ilość bramek. W pięciu ostatnich meczach, ani razu nie zachowali czystego konta. Poza tym do tej pory strzelili najmniej bramek z wszystkich ekip w lidze.

Reasumując, Lipsk owszem zaskakuje negatywnie po wznowieniu rozgrywek. Chociaż chcąc myśleć o czołowych miejscach to ta ekipa musi takie mecze wygrywać. Śmiało można powiedzieć, że jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje pozostaje tutaj kwestią otwartą.

Spotkanie RB Lipsk – Dusseldorf można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
RB Lipsk – DusseldorfLipsk– 11.61STS
Poprzedni artykułTyp dnia 10 czerwca [środa]
Następny artykułTyp dnia – 24 czerwca [środa]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.