Ostatnie spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 w sobotę rozegrają reprezentacje Niemiec oraz Irlandii Północnej. Nie da się ukryć, że faworytami tego spotkania są nasi zachodni sąsiedzi, ale śmiem twierdzić, że podczas tego starcia nie padnie więcej niż cztery bramki.

Niemcy – Irlandia Północna Typ i analiza

Niemcy – Irlandia Północna Typ i analiza

Niemcy dzięki wysokiej wygranej, bo aż 4-0 zapewnili sobie awans na EURO. Warto jest odnotować, że dwie bramki w tamtym meczu strzelił Kroos, który to wrócił do kary.

Irdalnczycy na pewno czują ogromny niedosyt po remisie z Holandią. Tamten rezultat sprawił, że Wyspiarze nie zapewnili sobie bezpośredniego awansu na EURO. Jednak mieli ku temu dobrą okazję, ponieważ nie wykorzystali rzutu karnego.

Mimo, że Niemcy są mocnym ofensywnym zespołem, ale można być pewnym, że podczas starcia z Irlandią mogą mieć problemy ze strzeleniem bramek, bowiem przyjezdni grają bardzo solidnie w defensywie” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Największą bronią Irlandczyków na pewno jest defensywa. W tym elemencie czują się najlepiej i na pewno podczas tego pojedynku również tak zagrają. Z prostej jednej przyczyny nie mają możliwości takiej z przodu, aby iść na „wymianę ciosów” z gospodarzami. To

Podopieczni Loewa będą podczas tego starcia niewątpliwe przeważać przez zdecydowaną większość spotkania i to oni będą dyktować tempo pojedynku. Jednak też trudno spodziewać się, żeby nasi zachodni sąsiedzi za wszelką cenę będą chcieli wygrać wysoko ten mecz.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Reasumując, podopieczni Loewa powinni wygrać ten pojedynek, ale można się spodziewać, że nie zobaczymy w tym meczu zbyt dużej ilości bramek. Śmiem twierdzić, że gospodarze będą mieli spore problemy, że sforsować defensywne Irlandczyków.

Spotkanie Niemcy – Irlandia Północna można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Irlandia Północnaunder 3.51.61FORTUNA
Poprzedni artykułEliminacje Mistrzostw Europy 2020. Typ dnia: Izrael vs Polska – 16 listopada (sobota)
Następny artykułTyp dnia – 22 listopada (piątek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.