Walcząca o wygranie rundy zasadniej na zachodzie drużyna St. Louis Blues o kolejne punkty w tym sezonie powalczy z New Jersey Devils. Mimo że gospodarze podczas ostatnich pojedynków regularnie ponosili porażki to jednak mają dobrą okazję do przełamanie się i wygrania tego starcia.

St. Louis Blues – New Jersey Devils: Typ i analiza

St. Louis Blues – New Jersey Devils: Typ i analiza

Ekipa St. Louis Blues zajmuje drugie miejsce na zachodzie. Podczas ostatnich pięciu pojedynków ten zespół zanotował same porażki, ale trzeba też zaznaczyć, że gospodarze nie mieli łatwych rywali, ponieważ mierzyli się chociażby z Dallas czy Vegas.

Drużyna New Jersey Devils natomiast sklasyfikowana jest na czternastej pozycji mając pięćdziesiąt cztery punkty. Śmiało można powiedzieć, ze tej drużynie będzie już bardzo ciężko poprawić tą pozycję, ponieważ strata do trzynastego zespołu wynosi osiem punktów.

Gospodarze tego pojedynku są niewątpliwie faworytami. Mimo, że ekipa St. Louis Blues przegrywała swoje mecze to jednak mierzyli się z dużo mocniejszymi zespołami niż Devils” – pisze typer portalu typydnia.pl

Goście największy problem mają w defensywie. Tracą bardzo dużą ilość bramek. Fakt, że jedynie zespół Detroit stracił od nich więcej bramek jest tego najlepszym dowodem. W szczególności widać to w pojedynkach wyjazdowych, gdzie to rywale strzelali im w ostatnim czasie chociażby po pięć bramek.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Punkty gospodarzom ma kto zdobywać, ponieważ od początku spotkania szansę gry powinni otrzymać chociażby tacy zawodnicy jak Perron, Schenn, Petrangelo czy O’Reilly. Poza tym hokeiści zespołu Blues nie mają najmniejszych problemów z punktowaniem na własnym lodowisku, ponieważ wygrali tam osiemnaście spotkań i jedenaście raz przegrywali. Jedynie lepszy bilans ma ekipa Vancouver.

Patrząc na spotkania bezpośrednie to one również przemawiają za zespołem gospodarzy. Na pięć ostaniach pojedynków wszystkie kończyły się wygraną zespołu St. Louis Blues. To wszystko sprawia, że gospodarze dzisiaj mają dobrą okazję do przełamanie się za ostatnie przegrane mecze.

Spotkanie St. Louis Blues – New Jersey Devils można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
St. Louis Blues – New Jersey Devils11.61STS
Poprzedni artykułTypy dnia – 7 lutego
Następny artykułTyp dnia – 6 marca (piątek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.