Już w środowy wieczór 20 maja rozpocznie się dziesiąta seria pojedynków w białoruskiej Wyszejszaja Liha. Jedyny mecz, jaki będzie miał miejsce w tych rozgrywkach to będzie to starcie pomiędzy Dynamo Brest i BATE. Trzeba zaznaczyć, że jest to rywalizacja drużyn, które mają możliwości grać o czołowe miejsca. Jednak faworytem tego meczu są goście, których stać jest tutaj na zdobycie trzech punktów.

Dynamo Brest – BATE: Typ i analiza

Dynamo Brest – BATE: Typ i analiza

Patrząc a ligową tabelę to jest pierwszy argument przemawiający za BATE. Ta drużyna zajmuje pierwsze miejsce w tabeli dorobkiem dziewiętnastu punktów. Dla porównania goście zajmują siódme miejsce mając trzynaście punktów na swoim koncie.

Również ciężko powiedzieć, żeby atut gry na własnym obiekcie był przewagą zespołu Dynam, która to na własnym obiekcie zanotowała po dwie wygrane i przegrane oraz raz zremisowali. Piłkarze BATE natomiast na wyjazdach zanotowali trzy zwycięstwa i dwukrotnie przegrywali.

BATE po dosyć przeciętnym początku sezonu radzi sobie wreszcie lepiej. Pomimo, że w najbliższym meczu nie czeka ich łatwe zadanie to są wstanie zdobyć trzy punkty w rywalizacji z Dynamo Brest” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Patrząc na obecną dyspozycję to również i ona przemawia za zespołem BATE, ponieważ ten zespół podejdzie do tego pojedynku po czterech zwycięstwach z rzędu w lidze. Mało tego. Trzeba przyznać, że gra gości tego meczu wygląda bardzo dobrze. Z spotkania na spotkanie prezentują większość jakość w grze i to jest widoczne po osiąganych rezultatach. Bo jak nawet wygrywają mecze to przychodzi to dla nich z łatwością.

Kod promocyjny na bonus

Tego nie można powiedzieć na pewno o gospodarzach. Owszem udało im się wygrać dwa z pięciu ostatnich pojedynków. Jednak trzeba zaznaczyć, że ich gra nie wygląda tak dobrze co gości. Widać spore przestrzenie między formacji. Również blok defensywy nie stanowi solidnego kolektywu, gdzie to udało im się zachować zaledwie raz czyste konto w pięciu ostatnich starciach.

Reasumując, póki co mocniejszą drużyną wydają się goście. BATE prezentuje większość jakość w grze. Nie popełniają takich błędów co rywale i jeśli zagrają na swoim poziomie to można powiedzieć, że spokojnie stać ich na zwycięstwo.

Spotkanie Dynamo Brest – BATE można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Dynamo Brest – BATE2 2.00STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 18 maja [poniedziałek]
Następny artykułTyp dnia – 3 czerwca [środa]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.