W sobotę 29 listopada rozpocznie czternasta kolejka angielskiej Premier League. Jedno z tych pojedynków zostanie rozegrane pomiędzy Tottenham, a Bournemouth. Gospodarze znajdują się w „gazie” i na pewno będą chcieli zanotować wygrana.

Tottenham – Bournemouth : Typ i analiza

Tottenham – Bournemouth : Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego spotkania są Koguty. Tottenham śmiało można powiedzieć, że pod wodzą Jose zaczął grać lepiej. Przede wszystkim widać „iskrę” w ich grze.

Poza tym Koguty pokazują również charakter i wolę walki. Takie jak wygrana w środę na pewno dała im jeszcze większą pewność siebie, gdzie to przegrywali już z Olympiakosem 0-2, ale ostatecznie wygrali 4-2.

Tottenham radzi sobie coraz lepiej. Wygrana w LM z Olympiakosem dała im pewność siebie i będą chcieli zdobyć komplet punktów w tym pojedynku” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Jednak się ukryć, że doświadczenie, potencjał, charakter, klasę piłkarzy Tottehmam ma. Zmiana trenera dała im pozytywny impuls i powinni to potwierdzić podczas tego spotkania.

Gospodarze jeszcze na pewno włączą się w walkę o czwarte miejsce, gdzie to strata wynosi dziewięć punktów, więc jeszcze jeszcze jak najbardziej do nadrobienia. Jednak w takim meczach ja te dzisiejsze muszą wgrywać.

Tym bardziej, że ekipa Bournemouth nic wybitnego nie pokazuje podczas ostatnich pojedynków. Zaledwie jedna wygrana w pięciu starciach jest tego najlepszy dowodem.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Poza tym goście tego meczu przegrali dwa ostatnie pojedynki, gdzie to musieli uznać wyższość Newcastle oraz Wolves.

Warto jest nadmienić, że ten zespół od początku sezonu poza własnym obiektem radzi sobie bardzo słabo. Ostatni mecz wyjazdowy wgrali w połowie września! Od tamtego czasu wygrali tylko jedno starcia poza „własnymi murami”.

Reasumując, widać, że była potrzebna zmiana trenera Kogutom. Tottenham radzi sobie bardzo dobrze przede wszystkim w ostatnich pojedynkach. Jeśli gospodarze zagrają na takim poziomie co w w tamtym meczu to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Tottenham – Bournemouth można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Tottenham – Bournemouth11.31STS
Poprzedni artykuł5 kolejka Ligi Europy – zapowiedź. 28 listopada (czwartek)
Następny artykułTyp dnia – 1 grudnia (niedziela)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.