O awans do drugiej rundy turnieju rankingu ATP w Pune powalczą w spotkaniu bezpośrednim Lorenzi z Geresimovem. Przynajmniej dla mnie faworytem tego spotkania jest Białorusin i to on powinien zagrać dalej.

Darmowy pewniak z tenisa

Darmowy pewniak z tenisa

Włoch śmiało można powiedzieć, że już dawno ma swoje najlepsze lata gry. Bowiem obecnie ma już trzy dzieci osiem lat. W tym sezonie wysępił w dwóch turniejach, w których to śmiało chyba można powiedzieć, że nie nie pokazał. Najpierw w Australian Open przegrał w eliminacjach z Rosolem, który do na hardzie gra bardzo przeciętnie.

Następnie udał się na turniej challengerowy do Bangkoku, a tam nie wygrał nawet jednego seta. Mimo, że do rywalizacji z Mukundem przystąpił jako faworytem przegrał bardzo wyraźnie swoje mecze.

Lorenzi już dawno ma swoje najlepsze gry za sobą. Może Geresimov nie jest dobrym zawodnikiem, ale podczas tego pojedynku powinien okazać się lepszy od swojego rywala” – pisze typer portalu typydnia.pl

Warto jest zaznaczyć, że ten mecz rozgrywany jest na hardzie. Wystarczy zobaczyć na minione sezony, w których to Egor notował dużo lepsze rezultaty od swojego rywala. Włoch do tej pory prezentował się solidnie na clayu.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Gerasimov występował w turnieju głównym Australian Open. Owszem odpadł tam w drugiej rundzie, ale można powiedzieć, że został po sobie dobry ślad. O ile jeszcze w pierwszej rundzie miał „wahania” gry z Ruudem to z Zvarevem stoczył zacięty trzy setowy pojedynek.

Resumując, Gerasimov może nie należy do wybitnych zawodników, ale z pewnością będzie chciał tutaj jak najdłużej utrzymywać piłkę i”zmęczyć” rywala. Lorenzie jak pokazały turnieje w tym rok gra przeciętnie, a poza tym hard nie jest jego najlepszą nawierzchnią.

Spotkania Lorenzi – Gerasimov można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Lorenzi – Gerasimov21.33STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 29 stycznia (środa)
Następny artykułTypy dnia – 7 lutego
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.