W piątek 6 marca zostanie rozpocznie się dwudziesta ósma kolejka francuskiej Ligue 1. Jedyny mecz, jaki będzie miał miejsce w tym dniu będzie to rywalizacja pomiędzy Marsylia z Amiens.

Marsylia – Amiens: Typ i analiza

Marsylia – Amiens: Typ i analiza

Można śmiało powiedzieć, że obie te drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze mając pięćdziesiąt pięć punktów zajmują druga pozycje. Przyjezdni natomiast do tej pory wywalczyli dwadzieścia dwa punkty co daje im dwudzieste drugie miejsce.

Jak widać obie te drużyny grają o dwa zupełnie inne cele w tym sezonie. Ekipa OM jest na bardzo dobrej drodze dobrego, żeby wywalczyć tytuł wicemistrza Francji, zaś goście walczą o utrzymanie się w lidze.

Zdecydowanymi faworytami tego meczu są gospodarze. Ekipa OM dużo lepiej radzi sobie od rywali, a poza tym gra na własnym obiekcie” – pisze typer portalu typydnia.net.pl

Obecna dyspozycja również i to wyraźnie przemawia za gospodarzami, którzy to w pięciu ostatnich meczach Ligue 1 wygrali cztery razy i tylko raz przegrali. W tym samym okresie ekipa gości nie zanotowała żadnej wygranej.

Największym problemem ekipy gości na wyjazdach jest ofensywa. Strzelenie bramki przychodzi dla nich z wielkim trudem . Najlepszym tego dowodem jest bilans bramkowy, gdzie w pięciu meczach strzelili zaledwie jedną bramką.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Można być pewnym przebiegu tego pojedynku. Gospodarze od pierwszej minuty z pewnością będą przeważać, są przyjezdni skupia się na grze w defensywie i swoich szans w będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Reasumując, wszystkie atuty po swojej stronie mają gospodarze włącznie z gra na własnym obiekcie. I jeśli nie zlekceważą swoich rywali to spokojnie stać ekipę OM na komplet punktów w tym meczu.

Spotkanie Marsylia – Amiens można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Marsylia – Amiens11.61STS
Poprzedni artykułTyp dnia 19 lutego (środa)
Następny artykułTyp dnia – 10 marca [wtorek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.