Jedno z niedzielnych pojedynków w austriackiej Tipico Bundesliga będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Hartbergu z Salzburgiem. Nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytami tego meczu są przyjezdni, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Herberg – Salzburg: Typ i analiza

Herberg – Salzburg: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. RB jest to czołowa drużyna w lidze, która zmierza po wygraną. Obecnie goście mają już pięć punktów przewagi nad drugim zespołem. Nastroje w zespole Red Bulla na pewno są bardzo dobre po ostatnim meczu.

Wówczas nie mieli przecież łatwego przeciwka, ponieważ mierzyli się z ekipą Rapidu Wiedeń, a pomimo to zdominowali rywala w każdym aspekcie. Stwarzał sobie dogodne sytuacje bramkowe i je kończyli celnymi strzałami. Natomiast w defensywie również pokazali solidny kolektyw, gdzie to rywale oddali zaledwie jeden celny strzał. Ostatecznie mecz wygrała ekipa RB 2-0.

Betfan kod promocyjny

Nie da się ukryć również tego, że podopieczni Marscha są zdecydowanie lepszym zespołem pod każdym względem od swoich rywali. Z pewnością od pierwszej minuty również i teraz narzucą swój styl gry, aby jak najszybciej wyjść na prowadzenie.

Kadrowo również dużo lepiej wyglądają od swoich przeciwników. Bowiem szansę na grę od pierwszej minuty z pewnością mają, tacy piłkarze jak Daka, Hwang, Okugawa, czy Berisha, którzy powinno dać się we znaki rywalom i to bardzo wyraźnie.

Zespół Red Bulla jest zdecydowanie mocniejszym od rywali. Jeśli goście zaprezentują się na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów, aby zdobyć w tym pojedynku trzy punkty” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Śmiało można powiedzieć, że drużyna Hartbergu i tak może mówić o sporym szczęściu, że udało im się wywalczyć do TOP 6. Bowiem z stawki w grupie Mistrzowskiej są najsłabszym zespołem.

Jednak nie da się ukryć, że ich największym problemem jest gra obronie.W żadnym wypadku nie stanowią solidnego kolektywu w tym elemencie. Piłkarze popełniają proste błędy, a to wszystko przekłada się na stracone przez nich bramki, których maja straconych najwięcej z wszystkich drużyn w tych rozgrywkach.

A przecież nie można zapominać, że ekipa gości jest nastawiona jest ofensywę, gdzie stworzenie sytuacji bramowych i strzelenie bramek przychodzi dla nich z „łatwością’. Patrząc na zawodników gospodarzy w ofensywie to jedynie Tadić prezentuje dobry poziom. Pozostałe piłkarze w żadnym wypadku nie są wstanie mu dorównać.

Reasumując, wszystkie atuty trzeba podkreślić, że są po stronie gości. Ekipa Red Bulla jest dużo mocniejszym zespołem od najbliższych rywali. Chcąc w dodatku zdobyć Mistrzostwo Austrii to na pewno takie mecze muszą wygrywać i to bez większych problemów.

Spotkanie Herberg – Salzburg można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Herberg – SalzburgSalzburg – 1 1.51 STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 3 czerwca [środa]
Następny artykułTyp dnia 10 czerwca [środa]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.