Jedno z wtorkowych spotkań w lidze rosyjskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy CSKA Moskwa z Chabarowsk. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

CSKA Moskwa – Chabarowsk: Typ i analiza

CSKA Moskwa – Chabarowsk: Typ i analiza

CSKA obecnie zajmuje pierwsze miejsce na zachodnie mając już cztery punkty przewag nad drugim zespołem. Dla porównania drużyna Chabarowsk sklasyfikowana jest na dziesiątej pozycji na wschodzie. To już najlepiej okazuje jak dużo dzieli te drużyny.

Kolejny atut przemawiający za nimi do gra na własnym lodowisku. Hokeiści drużyny z Moskwy na CSKA Arena wygrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków. Dla porównania zespół Chabarowsk od początku sezonu wygrała zaledwie jedno spotkania wyjazdowe. Podczas ostatniego pojedynku udało im się pokonać Soci.

CSKA przewyższa swoich rywali pod każdym względem. Jeśli gospodarze zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Gospodarze nie mają najmniejszych problemów ze strzeleniem bramek. Przychodzi dla nich to z wielką łatwością. Wyniki 9-3 z Spartakiem Moskwa czy 6-1 z Dinamo Ryga są tego najlepszym dowodem. Nie m się czemu dziwić jak mają w zespole dwójkę najlepszych ofensywnych zawodników w lidze. Mowa tutaj o Kaprozovie i Grigorenko, którzy są wstnaie nie tylko strzelać bramki, ale i wypracować dogodne sytuacje bramkowe.

Znacznie gorzej wiedzie się przyjezdnym, którzy maja duże większe problemy z tak pewnym wygrywaniem swoich spotkań. Nie ma się czemu dziwić nie posiadają w kadrze tak mocnym zawodników co gospodarze. Liderami póki co są bracia Zogorna i
Ushenin, ale trzeba przyznać, że jest to za mało jak na tak mocny zespół gospodarzy.

Kod promocyjny na bonus

Różnicę las pomiędzy tymi zespołami najlepiej pokazują pojedynki bezpośrednie. CSKA wygrało wszystkie ostanie pięć konfrontacji z Chabarowsk. W dodatku podczas tych pojedynków hokeiści z Moskwy nie stracili żadnej bramki, a strzelili trzynaście! I jeśli zagrają gospodarze na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem również i tego spotkania.

MeczTypKursBukmacher
CSKA Moskwa – ChabarowskCSKA Moskwa – 1.51.39STS
Poprzedni artykułTypy dnia z Ligi Europy – 3 października (czwartek)
Następny artykułTypy dnia z eliminacji Mistrzostw Europy – 11 października (piątek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.