W czwartkowy wieczór zostanie rozegrany drugi mecz półfinałowy Superpucharu Hiszpanii, w którym to zmierzą się drużyny Barcelony z Altietco Madryt. Ten mecz rozgrywany jest na terenie neutralnym, a dokładnie na King Abdullah Sports City.

Barcelona – Atletico Madryt: Typ i analiza

Barcelona – Atletico Madryt: Typ i analiza

Barcelona zresztą jak i Atletico Madryt posiadają spore możliwości. Jednak trzeba przyznać, że oba te zespoły nie grają na takim poziomie co się od nich oczekuje. Owszem te zespóły wygrywają mecze i zajmują czołowe miejsca w LaLiga, ale styl gry nie jest porywający.

Barcelona o ile jeszcze na własnym obiekcie gra całkiem poprawnie to już opuszczając mury Camp Nou tak to wszystko dobrze nie wygląda, a wygranie pojedynku przychodzi z wielkim trudem.

betclic kod promocyjny

Atletico po letnim okienku transferowym miało grać znacznie lepiej w ofensywie. Jednak tak się nie dzieje. Jak nawet wygrywają swoje mecze to nie są to w żadnym przypadku przekonujące zwycięstwa.

Ciężko uwierzyć, żeby podczas tego pojedynku mogłoby paść sporo bramek. Obie te ekipy mimo sporego potencjału w ofensywie nie wykorzystują swoich okazji” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Barcelona również co tutaj dużo mówić nie porywa swoją jakością w grze ofensywnej. Warto jest chociażby przypomnieć pojedynek nie tak dawno z Realem Madryt na Camp Nou, w którym to starciu bardziej aktywniejsi byli piłkarze Zidana.

Poza tym warto jest odnotować, że te drużyny mierzyły sie na początku grudnia w pojedynku ligowym, w którym to bramek było jak na lekarstwo. Owszem Duma Katalonii wygrała ten mecz skromnie 1-0.

Reasumując, patrząc na styl obu tych drużyn, a do tego jak przeciętnie sobie radzą te zespoły w ofensywie to trudno spodziewać się dużej ilości bramek w tym pojedynku.

Spotkanie Barcelona – Atletico Madryt można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Barcelona – Atletico Madrytunder 2.51.55STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 4 stycznia (sobota)
Następny artykułTyp dnia 14 stycznia (wtorek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.