Jedno z środowych spotkań podczas challengera w Parmie będzie to rywalizacja, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Baldi z Magerem. Faworytami tego spotkania jest ten drugi zawodniczki i śmiem twierdzić, że zbyt dużych problemów z wygraną nie powinien mieć.

Darmowe typy bukmacherskie z tenisa

Darmowe typy bukmacherskie z tenisa

Na wstępie warto jest dodać, że obaj zawodnicy w ostatnich latach gali ze sobą cztery razy, a stan rywalizacji wynosi 3-1 na korzyść Magera. W dodatku ten ostatni zawodnik wygrał dwa ostatnie mecze, które były rozgrywane na clayu i to bez straty sety.

Różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami jest również spora, ponieważ wynosi blisko dwieście miejsc na korzyść Gianluca. Baldi póki co sprawił już dwie niespodzianki, ponieważ musiał grać w eliminacjach do tego turnieju, gdzie to w nich pokonał Lestienne. Jednak już w drugim spotkaniu ta dobrze nie było. Pomimo, że był faworytem rywalizacji z Passaro to spotkanie nie było już tak jednostronne.

W pierwszej rundzie po wyrównanym meczu okazał się lepszy od Daniela. Jednak trzeba dodać, że ten mecz mógł potyczek się zupełnie inaczej, ponieważ dwa sety był niezwykle wyrównane. A trzeba przyznać, że wcześniej ten zawodnik nie wybitnego nie prezentował, ponieważ odpadał w pierwszych rundach, bądź podczas kwalifikacji.

Baldi podczas imprezy w Parmie radzi sobie całkiem dobrze, ale trudno uwierzyć, żeby byłby wstanie sprawić kolejną niespodziankę.” pisze typer portalu betonline.net.pl

Betfan kod bonusowy na start

Mager trzeba powiedzieć, że nie miał w ostatnich zbyt łatwych przeciwników, los dla niego w żadnym z turniejów nie był łaskaw, ponieważ przychodziło mu mierzyć się chociażby z Lajovićem czy Dimirovem.

W pierwszym meczu tego turnieju również nie miał łatwego zadania, ponieważ przyszło u mierzyć się z Hanfmannem. Niemiec znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji podczas tego sezonu. Wygrywa regularnie swoje mecze, a pomimo to Meger wygrał swoje spotkanie.

Reasumując, pomiędzy tymi zawodnikami jest spora różnica klas. Mager prezentuje wyższy poziom i jakość gry. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że regularnie wygrywał w poprzednim mecze z Baldim.

Spotkania  można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Baldi – Mager 2 1.33BetFan
Poprzedni artykułTyp dnia: Świątek – Trevisan – 6 października [wtorek]
Następny artykułTyp dnia z tenisa – 14 października [środa]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.