Wielkimi kropami zbliżamy się do zakończenia kolejnej edycji Ligi Narodów. Jedno z wtorkowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Francją z Szwecją. Ameryki chyba tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego spotkania są gospodarze.

Darmowy typ na mecz Francja – Szwecja

Darmowy typ na mecz Francja – Szwecja

Nie da si ukryć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Trójkolorowi po bolesnej wpadce z Finami szybko się zrewanżowali za tamtą wpadkę i sięgnęli po zwycięstwo. Po wyrównanym meczu udało im się pokonać Portugalczyków 1-0. Teraz na pewno chcą iść za ciosem i zanotować kolejną wygraną.

Na pewno wszystkie atuty czysto sportowe gospodarze mają za sobą, ponieważ przewyższają swoich rywali bardzo wyraźnie. Gospodarze mają więcej indywidualności w swojej karze. Do tego trzeba dodać, że Portugalczycy są bardziej doświadczoną ekipą od swoich rywali. Mają znacznie większy potencjał, ale i piłkarzy.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

A przebieg tej rywalizacji nie jest runy do przewidzenia , ponieważ Francuzi z pewnością będą dominować tutaj przez większość rywali. Gospodarze prezentują znacznie większą jakość w grze. Grają zdecydowanie lepiej w każdym elemencie i to powinni potwierdzić w tej rywalizacji.

Reasumując, wszystkie atuty podczas tego pojedynku przemawiają za gospodarzami. Francuzi przynajmniej o jedną klasę są lepsi od swoich rywali i jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to na spokojnie powinni zanotować wygrana.

Spotkanie Francja – Szwecja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Francja – Szwecja11.56Fortuna
Poprzedni artykułLiga Narodów. Typ dnia: Portugalia – Francja – 14 listopada (sobota)
Następny artykułTyp dnia: Sittard – Feyenoord – 22 listopada (niedziela)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.