Czas na spotkania drugiej rundy turnieju challengera w Pradze. Jedno z wtorkowych spotkań, jakie zostanie rozegrane w tym turnieju będzie to rywalizacja pomiędzy Karatsevem z Veselym. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytem tego meczu jest ten drugi i nie powinien mieć on najmniejszych problemów z wygraniem tego meczu.

Karatsev – Vesely: Typ i analiza

Karatsev – Vesely: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna i oczywiście wychodzi na korzyść Veselego. Warto jest zaznaczyć, że tych tenisistów dzieli prawie dwieście miejsc w rankingu ATP. To jednoznacznie pokazuje, jak duży poziom sportowy dzieli tych zawodników.

Vesely trzeba przyznać, że znacznie bardziej ogromnym zawodnikiem od swojego rywala i to na najwyższym poziomie. Przecież od kilku dobrych sezonów występuje on na poziomie turniejów rankingu ATP. Tego natomiast nie można powiedzieć o Karatsevie, który przede wszystkim występuje w ITFach.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Dodać trzeba również inny istotny aspekt. A mianowicie Aslan jest rówieśnikiem swojego najbliższego rywala i nie jest wstanie mu dorównać pod każdym względem. Widać, że możliwości przemawiają za Veselym, który w dodatku gra na własnej ziemi i będzie chciał tym samym zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Owszem obaj zawodnicy w ostatnich tygodniach jak występowali to przede wszystkim w turniejach pokazowych, ale to właśnie również Vesely zaprezentował się znacznie lepiej od swojego rywala. Wygrywał regularnie swoje spotkania i teraz również będzie chciał pokazać swoją klasę

Spotkanie Karatsev – Vesely można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Karatsev – VeselyVesely1.5Betfan
Poprzedni artykułChampions League tips: RB Lipsk vs Atletico Madryt – 13 sierpnia [czwartek]
Następny artykułTypy z tenisa: Typ dnia Wawrinka – Otte – 19 sierpnia [środa]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.