Lech Poznań, jako ostatnia polska drużyna rozegra swoje spotkanie eliminacyjne do Ligi Europy. Rywalem Kolejorza będzie ekipa Valmiery. Śmiało można powiedzieć, że faworytem tego meczu są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Typ i analiza Lech Poznań – Valmiera

Typ i analiza Lech Poznań – Valmiera

Trzba na wstępie podkreślić, że obie ekipy dzieli bardzo dużo. Warto jest na wstępie dodać, że Lech jest to wicemistrz Polski, zaś ekipa Valmiera poprzedni sezon zakończyła na trzecim miejscu z ogromną stratą do dwóch pierwszych ekip.

Przebieg tego meczu nie jest również trudny do przewidzenia. Bowiem to właśnie Kolejorz będzie dyktował tempo tego meczu. Rywale z pewnością skupią się do defensywy i za wszelką ceną będą bronić dostępu do swojej bramki. A dopiero później będą szukać dostępu do swojej bramki.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Pod względem kadrowym równie Lech posiada w swoim składzie znacznie lepszych piłkarzy, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zagrają: Jóźwiak, Ramirez, Kamiński, czy Moder. Każdego z nich spokojnie stać na sprawienie problemów swoim rywalom.

Warto jest podkreślić, że ekipa łotewska składa się przede wszystkim z młodych piłkarzy, ponieważ najstarszymi piłkarzami są Karkins i Punculs którzy mają odpowiednio dwadzieścia siedem i dwadzieścia pięć lat.

Reasumując, doświadczenie, możliwości, potencjał, jakość gry czy atut własnego boiska stawiają Lecha w roli zdecydowanych faworytów. Jeśli Kolejorz zagra na swoim poziomie to powinien bez najmniejszych problemów wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Lech Poznań – ValmieraLech Poznań – 11.42STS
Poprzedni artykułTyp dnia: Medvedev – Giron – 24 sierpnia [poniedziałek]
Następny artykułTyp dnia: Schwartzman – Norrie – 31 sierpnia [poniedziałek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.