Czas na I kolejkę sezonu w angielskiej Premier League. Jedno z sobotnich pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Liverpoolem z Leeds United. Śmiało trzeba powiedzieć, że faworytami tej rywalizacji są piłkarze The Reds, który nie powinni mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Darmowy typ i analiza na mecz Liverpool – Leeds United

Darmowy typ i analiza na mecz Liverpool – Leeds United

Miniony sezon w wykonaniu Liverpoolu na boiskach Premier League był niezwykle udany. Piłkarze The Reds w ładnym stylu sięgnęli po Mistrzostwo Anglii. I niewątpliwie cel na obecną kampanię jest obrona tego trofeum.

Chcąc to osiągnąć trzeba powiedzieć, że od pierwszej minuty muszą prezentować wysokim poziom. Możliwości, potencjał, klasę piłkarzy, czy doświadczenie mają. I pozostaje to tylko potwierdzić na boisku. Podczas pojedynku o Tarczę Wspólnoty podopieczni Kloppa zagrali dosyć przeciętnie.

Teraz mają dobrą okazję do rewanżu tym bardziej, że grają u siebie. Poza tym mają w swoich szeregach więcej indywidualności, ponieważ szansę na grę od pierwszej minuty z pewnością powinni dostać Salah, Mane, Firmino, czy Minamino. Każdego z nich stać jest nie tylko na strzelenie bramki, ale i wypracowanie dobrej sytuacji do strzelania bramki.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Zespół Leeds z pewnością od pierwszej minuty tego spotkania skupi się na defensywie. Bowiem trudno spodziewać się, żeby poszli na „wymianę ciosów” z rywalem. Przede wszystkim nie mają takiego potencjału, ale i klasy piłkarzy. Bowiem od pierwszej minuty z pewnością zagrają Costa, Rodrigo, czy Hernandez.

Śmiem twierdzić, że ekipa Leeds będzie miała spore problemy już w środku pola, gdzie to powinni przeważać piłkarze The Reds, którzy są zdecydowanie lepiej ułożeni taktycznie i technicznie. Warto jest odnotować, że w zespole gości od pierwszej minuty szansę na grę otrzymać może Klich.

Reasumując, owszem do dyspozycji Liverpoolu można mieć sporo zastrzeżeń. Jednak nie da się ukryć, że jest to zespół o sporym potencjale i możliwościach. Nie da się również ukryć tego, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża.

MeczTypKursBukmacher
Liverpool – Leeds United11.32STS
Poprzedni artykułTyp dnia: Schwartzman – Norrie – 31 sierpnia [poniedziałek]
Następny artykuł2230 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.