Przed nami spotkania drugiej runy turnieju ATP w Cincinnati. Jedno z pierwszych wtorkowych pojedynków będzie to pojedynek pomiędzy Medvedevem z Gironem. Ameryki nie odkryję twierdząc, że zdecydowanym faworytem tego meczu jest Rosjanin i powinien on bez większych problemów wygrać ten mecz.

Medvedev – Giron: Typ i analiza

Medvedev – Giron: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Medvedev jest to obecnie piąta rakieta męskiego tenisa, zaś Giron sklasyfikowany jest na początku drugiej setki. W dodatku Daniil jest jednym z głównych faworytów do wygrania tego turnieju.

Dodać do tego trzeba, że Rosjanin bardzo dobrze radzi sobie na hardzie. Na tej nawierzchni notuje najlepsze rezultaty. Bierze się to z tego, że lubi grać siłowo. Potrafi „rozrzucić” rywala, a poza tym dobrze serwuje. Ju w tym sezonie pokazywał się z bardzo dobrej na tej nawierzchni gdzie to pewnie wygrywał mecze z Isnerem, Ruudem, czy też Schwartzmanem.

Giron usiał przejść przez eliminacje, aby zagrać w tym turnieju. I podkreślić jest warto, że wyłącznie z Djere zaprezentował się dobrze, gdzie wygrał pewnie swoje spotkanie.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

W kolejnych dwóch meczach już było to bardzo słabe. Najpierw po zaciętym meczu wygrał z Bjere, gdzie to był blisko przegranej. W pierwszej rundzie natomiast okazał się lepszy od McDonalda.

Reasumując, na pewno dużo lepszym zawodnikiem jest Rosjanin. Jeśli, Medvedev zaprezentuje się na swoim poziomie spokojnie jest wstanie wygrać ten mecz i to w dwóch setach.

MeczTypKursBukmacher
Medvedev – GironMedvedev – 11.45STS
Poprzedni artykułTyp dnia: Zagłębie Lubin vs PKO Ekstraklasa – 21 sierpnia [piątek]
Następny artykułTyp dnia: Lech Poznań – Valmiera – 27 sierpnia [czwartek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.