Jedno z wtorkowych spotkań ćwierćfinałowych podczas French Open będzie to rywalizacja pomiędzy Igą Świątek z Martiną Trevisan. Zdecydowaną faworytką tej rywalizacji jest Polka, która znajduje się w kapitalnej formie.

Świątek – Trevisan: Typ i analiza

Świątek – Trevisan: Typ i analiza

Owszem patrząc już na samą różnicę w rankingu to przemawia ona wyraźnie za Polką, ponieważ te zawodniczki dzieli ponad sto miejsc. Martina dłużej gra na poziomie WTA od Polski, ale to właśnie Iga prezentuje kapitalną dyspozycję.

Bukmacherzy już wskazują Polkę, jaką jedną z faworytek do wygrania French Open. Jednak nie ma się czemu dziwić, ponieważ Polka prezentuje się bardzo dobrze. Nie tylko wygrywa swoje spotkania, ale robi to przede wszystkim w kapitalny sposób i to na pewno będzie chciała potwierdzić podczas tej rywalizacji.

Tym bardziej, że do tej rywalizacji Iga podejdzie po fantastycznym spotkaniu z Halep. Pomimo, że miała po drugiej stronie siatki bardzo wymagająca przeciwniczkę to pomimo to zagrała kapitalny mecz, w którym Simeona nie miała nic do powiedzenia. Jednak patrząc na wcześniejsze mecze Polki to grała, jak z nut w rywalizacji z Hsieh, czy Bouchard, w który to meczach pewnie wygrywała.

„Owszem na pewno mało kto się spodziewał, albo nawet nikt nie spodziewał się, że Świątek i Trevisan zagrają w ćwierćfinale tej imprezy. Jednak póki co Polka prezentuje większy potencjał i możliwości i powinna w tym starciu pewnie wygrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Betfan kod bonusowy na start

Trevisan to również spore zaskoczenie French Open, ponieważ ta zawodniczka grała w eliminacjach, a doszła do ćwierćfinału. Chociaż, jak zobaczymy na wyniki tej zawodniczki to, jak nawet wygrywała swoje starcia to nie były tak przekonujące i dobre.

Traciłą dosyć regularnie set, jak to chociażby było w rywalizacji z Gauff, czy też Sakkari. Poza tym zmęczenie może dać o sobie znać już tej zawodniczek, ponieważ będzie dla niej to już siódmy mecz podczas tej imprezy.

Reasumując, póki co bardziej przekonuje swoją grą Polka, która na pewno zyskała jeszcze większą pewność siebie po ostatnich wygranych i to w bardzo dobrym stylu.

MeczTypKursBukmacher
Świątek – TrevisanŚwiątek – 1.51.5STS
Poprzedni artykułTyp dnia: Charleroi – Lech Poznań – 1 października [czwartek]
Następny artykułTyp dnia Baldi – Mager- 7 października [środa]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.