O awans do trzeciej rudny powalczą ze sobą w środę Hurkacz z Zvarevem. Faworytem tego mecz jest ten pierwszy i nie powinien on mieć zbyt większych problemów z wygraną w tym starciu.

Typ i analiza z tenisa: Hurkacz – Zverev

Typ i analiza z tenisa: Hurkacz – Zverev

Rożnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duza ponieważ wynosi blisko dwieście pięćdziesiąt miejsc na korzyść Polaka. Nie ma się czemu dziwić, Mischa jest już na końcu swojej kariery. Hubert natomiast nabiera doświadczenia w turniejach rankingi ATP.

Hubert na pewno nie takich rezultatów się spodziewał w tym sezonie co notował. Bowiem stać jest jego na zdecydowanie wece. Na pewno czuje spory niedosyt chociażby po French Open, gdzie odpadł po pierwszym meczu. W pierwszej rundzie tego turnieju Polak nie dał najmniejszych szans Polmansowi i pewnie wygrał w dwóch setach.

Zvarev to zawodnik, który jak występuje to przede wszystkim podczas turniejów ITFów i tam nie gra nic wybitnego. Fakt, ze chociażby nie przeszedł przez eliminacje jest tego najlepszym dowodem.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Hurkacz na pewno nie może tutaj zlekceważyć rywala. Pomimo, ze jest dużo lepszym zawodnikiem to musi być skoncentrowany przez cały mecz. Bowiem Mischa sprawił sporą niespodziankę w pierwszym meczu, gdzie to wygrał je w dwóch setach z Milanem.

Reasumując, Hurkacz na pewno jest mocniejszym zawodnikiem. Posiada większy potencjał i możliwości. A przede wszystkim jest głodny gry w tym sezonie, bowiem nie zawsze układa się ona po jego myśli. Stawiam tutaj na zwycięstwo Polaka.

MeczTypKursBukmacher
Baldi – Mager21.33BetFan
Poprzedni artykułTyp dnia Baldi – Mager- 7 października [środa]
Następny artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.