Przed nami mecze jedenastej kolejki holenderskiej Earst Divisie. Jedno z wtorkowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Excelsiorem z FC Oss. Nie da się ukryć, że faworytami tego meczu są gospodarze i nie powinni mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Excelsior – FC Oss: Typ i analiza

Excelsior – FC Oss: Typ i analiza

Patrząc na ligową tabelę to różnica pomiędzy tymi zespołami jest spora. Gospodarze obecnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli mając czternaście punktów. Gorzej wiedzie się zespołowi przyjezdnych, który z ośmioma „oczkami” zajmuje siedemnaste miejsce.

Patrząc na obecna dyspozycję to również i ona lepiej wygląda po stronie ekipy gospodarzy. Bowiem piłkarze Excelsiora w trzech ostatnich meczach zanotowali dwie wygrane i jeden remis. W tym samym okresie przyjezdni zanotowali po jednej wygranej, remisie i przegranej.

Kolejny atut gospodarzy to niewątpliwie ofensywa. W tym elemencie znacznie lepiej radzą sobie od gości. Fakt, że zespół Excelsior ma dwa razy więcej strzelonych bramek od przyjezdnych jest tego najlepszym dowodem. Gospodarze w swoich szeregach mają chociażby najlepsze strzela ligi: Omarssona, który strzelił w tym sezonie już dziesięć bramek. A przecież nie można zapominać jeszcze o takich piłkarzach, jak chociażby Zwarts. Oude Kotte, cy też Niemaijer.

Kod promocyjny na bonus

Zdecydowanie gorzej można powiedzieć, że to wygląda po stornie przyjezdnych. Fakt, że nie strzelają dużo bramek wynika, że w ich kadrze brakuje super snajpera. Zaledwie dwóch dwóch piłkarzy ekipy FC Oss strzeliło do tej pory więcej niż dwie bramki. I trudno uwierzyć, żeby nagle mogłoby się to zmienić.

Również mecze bezpośrednie są na korzyść gospodarzy, którzy wygrali trzy ostatnie pojedynki z ekipą FC Oss.

Reasumując, póki co bardziej przekonują gospodarze swoją grą. Jeśli zaprezentują się na swoim poziomie co w ostatnich meczach to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego starcia.

Spotkanie Excelsior – FC Oss można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Excelsior – FC Oss11.42Fortuna
Poprzedni artykułLeverkusen – Moenchengladbach: Typ dnia – 8 listopada
Następny artykułDarmowe 20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.