Już w dzisiaj rozpocznie się nowy sezon w PKO Ekstraklasie. Jedyny mecz, jaki zaplanowano na dzisiejszy wieczór to rywalizacja w Lubinie, a tam dojdzie do konfrontacji pomiędzy miejscowym Zagłębiem z Lechem Poznań. Patrząc na styl obu ekip to można być pewnym, że emocji tutaj nie zabraknie.

Typ i analiza meczu Zagłębie Lubin vs PKO Ekstraklasa

Typ i analiza meczu Zagłębie Lubin vs PKO Ekstraklasa

Warto jest podkreślić, że obie te ekipy bardzo dobrze czują się w ofensywie. Nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie dogodnych sytuacji bramkowych, ale i są wstanie strzelać bramki. Podkreślić trzeba, że zarówno Zagłębie, ale i Lech są nastawieni na ofensywę.

Najlepszym tego dowodem jest bilans spotkań bezpośrednich, ponieważ wszystkie pięć ostatnich meczy kończyło się BTTSem, zaś w czterech z ich padało więcej niż dwie bramki.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Zarówno Zagłębie i Lech na pewno liczą na punkty w tym meczu i nie odpuszczą. Miedziowi na pewno chcą poprawić wynik z poprzedniego sezonu. Kolejorz natomiast chce co najmniej wyrównać rezultat z poprzedniego sezonu, gdzie to zdobyli wicemistrzostwo Polski. Jednak obie drużyny chcąc zrealizować swoje zdania już od samego początku muszą regularnie zdobyć punkty.

Dodać trzeba też, że w obu drużynach znajdują się dobzi zawodnicy w drugiej lini, którzy są wstanie wypracować dogodne sytuacje brakowe, ale i sami strzelić bramki. Owszem Lech straci sporo na jakości po odejściu Gytkjaera. Jego miejsce z pewnością zajmie Ishak.

Reasumując, jednoznacznego faworyta tego meczu ciężko jest wskazać. Jednak trudno uwierzyć jest, żeby wspomniane drużyny były tutaj nastawione na defensywę. Zagłębie, ale i Lech prezentują solidną grę w ataku i to wszystko powinno być również widoczne w tym meczu.

Przewidywane skład Zagłębie Lubin – Lech Poznań:

Zagłębie Lubin: Forenc – Balić, Śimić, Guldan, Wójcicki – Bohar, Żubrowski, Starzyński, Baskirov, Zivec – Szysz

Lech Poznań: Bednarek – Gumny, Satka, Cnnomarković, Pucharz – Kamiński, Moder, Ramirez, Tiba, Jóźwiak – Ishak

Braki kadrowe na mecz Zagłębie Lubin – Lech Poznań:

Zagłębie absencje: Brak
Lech absencje: Rogne, van der Hart

MeczTypKursBukmacher
Zagłębie Lubin – Lech PoznańBTTS1.65STS
Poprzedni artykułTypy z tenisa: Typ dnia Wawrinka – Otte – 19 sierpnia [środa]
Następny artykułTyp dnia: Medvedev – Giron – 24 sierpnia [poniedziałek]
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.