Przed nami niezwykle emocjonująca noc w NBA. Łącznie zostanie rozegrane, aż dziesięć spotkań. Pierwsze z nich czeka nas już o godz. 01:00 naszego czasu, a Boston podejmie Detorit. Znacznie lepiej radzą sobie gospodarze, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną. Jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje tutaj kwestią otwartą.

Boston – Detroit :Typ i analiza

Boston – Detroit :Typ i analiza

Obie te drużyny rywalizacją ze sobą na wschodzie. Zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda po stornie gospodarzy, którzy zajmują drugie miejsce. Takiego poziomu na pewno nie prezentują goście, którzy zajmują obecnie jedenaste miejsce.

Z pewnością gospodarz będą chcieli wykorzystać atut gry na własnej hali, w których to ostatnich pojedynkach grali przede wszystkim bardzo dobrze w ataku. Bowiem udawało im się przekroczyć spokojnie granicę stu punktów. Ekipa Bostonu wygrywała kolejno 113:101 z Chicago oraz 140:105 z Pelicans.

Goście widać, że znajdują się w dołku. Podczas ostatnich pojedynków wygrali zaledwie raz, gdzie to udało im się pokonać i to zaledwie dwoma punktami Cleveland. W pozostałych pojedynkach kolejno z Chicago, Pelicans oraz Lakersami ponosili porażkę.

Kod promocyjny na bonus

Pod względem kadrowym również wyglądają znacznie bardziej solidnie gospodarze, u których to spokojne są wstanie zdobyć ponad dwadzieścia punktów Tatun, Brown oraz Kenter.

Patrząc na spotkania bezpośrednie to również znacznie lepiej wygląda po storni gospodarzy. Na pięć ostatnich meczy Boston wygrał, aż cztery! Ostatni mecz został rozegrały pod koniec grudnia wówczas Celowie pokonali rywala 114:93.

Reasumując, faworytami tego pojedynku są gospodarzom. Ekipa Bostonu grając na swoim poziomie nie powinna mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem wygranej.

Spotkanie Boston – Detroit można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Boston – DetroitBoston – 3.51.43STS
Poprzedni artykułTyp dnia 14 stycznia (wtorek)
Następny artykułKod promocyjny na bonus do 550 złotych u bukmachera BetClic
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.