We wtorkowy wieczór czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w ramach 1/8 finału turnieju Masters w snookera. Bowiem dojdzie do rywalizacji pomiędzy Selbym z Maguirem. Owszem faworytem tego meczu jest ten pierwszy. Jednak można być pewnym, że Szkot łatwo tutaj się nie podda.

Darmowe typy z snookera

Darmowe typy z snookera

Owszem obaj mają spory potencjał, doświadczenie i możliwości. Jednak można powiedzieć, ze lepiej gra wygląda Selbiego i powinno to być widoczne w tym starciu. Jest to zawodnik, który ma większe umiejętności. Do tego „nie daję się ponieść” emocjom.

Przed tygodniem mogliśmy obserwować tego zawodnika w snookerowej Lidze Mistrzów. Owszem w żadnym wypadku nie można opierać się o tamte wyniki, ponieważ dla takiego zawodnika, jak Selby był to z pewnością czysty trening, gdzie rozegrał kilka dobrych meczy, jak m.in. wygrana z Higgisnem.

Selby możliwości ma spore i powinno być to widoczne w tej rywalizacji. Maguire tanio skróty nie sprzeda. Stąd spodziewam się również ciekawego meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Dodać trzeba, że Selby w ostatnich tygodniach prezentował się bardzo dobrze. Wygrał chociażby Scotthish Open, a tam w finale pokonał Roniego. Podczas WGP zanotował ten zawodnik czwartą rundę.

Kod promocyjny na bonus 2021

Maguire jest to solidny zawodnik dla na średnich zawodników. Jeśli już mu przechodzi do gry z mocniejszymi zawodnikami prezentuje się dosyć średnio. Jednak na pewno będzie chciał zrewanżować się za dwie ostatnie wpadki. Przegrał najpierw z Junxu w UKC, zaś jeszcze bardziej bolesną wpadkę zanotował w Scottish Open, gdzie w pierwszej rundzie przegrał 1-4 z Suretym.

Reasumując, na pewno faworytem tego meczu jest Selby, który przewyższa rywala. Mark, jeśli zaprezentuje się na swoim poziomie to powinien zanotować wygraną. Chociaż śmiem twierdzić, że kilka frmeów Maguire jest wstanie wygrać.

Spotkanie Selby – Maguire można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Selby – Maguire11.32STS
Selby – Maguireover 8.51.44Fortuna

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na 9 stycznia
Następny artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj – 15 stycznie. Pewne typy.
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.