Jedno ze spotkań trzydziestej siódmej kolejki angielskiej Premier League. Jedno z dzisiejszych konfrontacji będzie to starcie pomiędzy Burnley z Liverpoolem. Śmiało można powiedzieć, że tne mecz ma tylko jednego faworyta i są nim piłkarze The Reds.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Premier League

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Premier League

Trudno spodziewać się, aby ekipa Burnley sprawiła tutaj większe problemy dla gości. Po pierwsze zespół Burnley o nic już nie walczy. W najlepszym przypadku ta ekipa utrzyma swoją obecną piętnastą lokatę.

Jednak z drugiej strony piłkarze Burnley mają spore problemy w ofensywie, gdzie strzelenie bramek przychodzi dla nich z wielkim trudem. Fakt, ze strzelili trzydzieści trzy bramki jest tego najlepszym dowodem.

Burnley zdecydowanie odstaje od zespołu Liverpoolu. Jeśli ekipa The Reds nie zlekceważy rywali to spokojnie powinna zdobyć trzy punkty” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Można się spodziewać, że Liverpool od pierwszej minuty zaatakuje bramkę rywala i będzie dominować przez większość rywalizacji. Wszystkie możliwości przyjezdni ku temu mają i na pewno będą chcieli to potwierdzić w tej rywalizacji.

Warto jest również dodać inny istotny fakt. Dokładnie mówiąc, iż ekipa The Reds znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. Podopieczni Kloppa wygrali cztery ostatnie mecze i na pewno dzisiaj będą chcieli dopisać kolejny komplet punktów do swojego konta.

Spotkanie z Burnley – Liverpool można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Burnley – Liverpool21.31STS
Burnley – LiverpoolBTTS – NIE2.15STS
Poprzedni artykułTYPY BUKMACHERSKIE – 5 MAJA (ŚRODA). PEWNIAKI NA DZIŚ
Następny artykułTypy bukmacherskie – 27 maja (czwartek). Pewniaki na dziś
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.