Jedno z turniejów tenisowych, jaki jest rozgrywany w tym tygodniu ma miejsce w Monachium. We wtorek 27 kwietnia o awnas do drugiej rundy tego tych zawodników powalczą ze sobą Dominik Koepfer i Philipp Kohlschreiber.

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj za darmo

Bukmacherzy w roli zdecydowanych faworytów stawiają tego pierwszego. Chociaż śmiało można powiedzieć, że zapowiada się ciekawy mecz, ponieważ obaj zawodnicy będą chcieli zaprezentować się w tym spotkaniu z jak najlepszej strony.

Obecnie w rankingu dużo wyżej sklasyfikowany jest Dominik, ponieważ różnica wynosi ponad sześćdziesiąt miejsc. Jednak nie można zapominać, że Kohlschreiber dopiero wraca po kontuzji do gry. A to właśnie ten zawodnik posiada zdecydowanie większy potencjał oraz możliwości.

„Kohlschreiber do gry wraca po kontuzji. Niewątpliwie pod względem świadczeni przewyższa swojego rywala. Chociaż można być pewnym, że Dominik tutaj łatwo się nie podda.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Dominik tym sezonie więcej rozgrywał swoich spotkań to jest pewne. Jednak trzeba zaznaczyć, ze na mączce nic wybitego nie osiągnął. Największy jego sukces to druga runda w Buenos Aires. Jednak z drugiej strony przegrywał dosyć regularnie. Nie można również zapominać, że na clayu ten zawodnik radzi sobie niezwykle przeciętnie.

Z drugiej strony Kohlschreiber swoje największe osiągnięcia notował na clayu. I niewątpliwie będzie chciał to wykorzystać również podczas tej rywalizacji. Przed tygodniem grał w Belgradzie, gdzie to doszedł do drugiej rundy. Jednak warto jest przecież przypomnieć, że w poprzednich latach w Monachium dochodził do finału, czy też ćwierćfinału!

Spotkania z Koepfer – Kohlschreiber można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Koepfer – Kohlschreiberover 20.51.48STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 22 kwietnia
Następny artykułTypy bukmacherskie – 5 maja (środa). Pewniaki na dziś
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.