Przed nami spotkania drugiej rundy turnieju French Open. Jedno z czwartkowych starć będzie to mecz, w którym po przeciwnych stronach siatki staną Cameron Norrie z Llyodem Harrisem. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytem tego meczu jest ten pierwszy.

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami w rankingu nie jest zbyt duza, ponieważ wynosi kilka miejsc. Jednak Norrie zdecydowanie lepiej radzi sobie na clayu w porównaniu do rywaa W tym sezonie wygrał piętnaście meczy i czterokrotnie przegrywał. W tym samym czasie Harris zanotował dwa zwycięstwa i trzykrotnie przegrywał.

Również trzeba dodać, że Cameron jest bardziej ogranym zawodnikiem. Posiada dużo większe możliwości, a także potencjał w porównaniu do swojego przeciwnika. Również jest zawodnikiem leworęcznym co daje mu tutaj nieznaczną przewagę.

Norrie można śmiało powiedzieć, że jeśli zaprezentuje sie na swoim poziomie to spokojnie ten mecz powinien wygrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

A trzeba powiedzieć, że Norrie do tego turnieju przystępuje w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ chociażby w Lyonie doszedł fo finału. Również w Rzymie zaprezentował się z całkiem dobrej strony.

Harris to zawodnik, który na mączce gra słabo w tym sezonie i to widać jest po jego wynika, gdzie to udało mu się sprawić jedną niespodziankę, gdy ograł Dimtirova. W pozostały starciach, jak nawet przegrywał to z niżej notowanymi zawodnikami.

Spotkanie Norrie – Harris można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Norrie – Harris11.41STS

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 27 maja (czwartek). Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie – 6 czerwca (niedziela). Darmowe pewniaki
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.