Na środę, tj. 5 maja zaplanowano dokończenie drugiej rundy turnieju ATP w Madrycie. Jedno z tych pojedynków będzie to starcie, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Alexai Popyrin z Jannikiem Sinnerem. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że zdecydowanym faworytem tej rywalizacji jest ten drugi zawodnik.

ATP w Madrycie. Pewniaki na dzisiaj

ATP w Madrycie. Pewniaki na dzisiaj

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć wyraźna. Co zresztą widoczne jest w rankingu. Sinner zajmuje osiemnaste miejsce, zaś Alexai sklasyfikowany jest na siedemdziesiąt szóstej lokacie.

Trzeba śmiało powiedzieć, że doświadczenie, ale też ogranie na najwyższym poziomie zdecydowanie przemawia za Sinnerem, który już w poprzednim sezonie pokazywał się nie raz z kapitalnej strony.

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Jeśli Jannik zagra na swoim poziomie to spokojnie ten mecz powinien wygrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Sinner pokazał się z bardzo dobrej strony w Barcelonie, gdzie to doszedł do półfinału. Po drodze ogrywał i to w dwóch setach takich zawodników, jak Rublec oraz Bautisa – Agut.

Trudno spodziewać się, aby Popyrin tutaj znacząco zagroził dla swojego rywala. Owszem pokonał niespodziewanie we wtorek Struffa. Jednak we wcześniejszych swoich występach regularnie przegrywał.

Spotkania z Popyrin – Sinner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Popyrin – SinnerSinner -1.51.48STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 27 kwietnia. Pewniaki dnia
Następny artykułTYPY BUKMACHERSKIE – 5 MAJA (ŚRODA). PEWNIAKI NA DZIŚ
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.