Jedno z sobotnich spotkań w niemieckiej Bundeslidze będzie to konfrontacja pomiędzy Schalke z Lipskiem. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego spotkania są goście, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Pewne typy na mecz Schalke – Lipsk

Pewne typy na mecz Schalke – Lipsk

O Schalke trudno coś dobrego powiedzieć w tym sezonie. Od początku kampanii prezentują się fatalnie. Przegrywają mecz za meczem. I pomimo, że jesteśmy dopiero na półmetku sezonu trudno spodziewać się, że utrzymają się w lidze, bo strata jest zbyt pokaźna.

W dodatku do tego starcia przystąpią mając ogromne problemy przed tym meczem, ponieważ będą musieli poradzić sobie bez czołowych zawodników, jak m.in. Huntelaar, Serdar, Sane, Ronnow, Skrzybski, Ludewing, czy Panencia. Łącznie, aż jedenastu piłkarzy tego zespołu jest niezdolnych do gry. Niebiescy mają ogromna problemy zarówno w defensywie, ale i ofensywie. I mało realne jest, aby coś mogłoby się zmienić. Tym bardziej, że przyjdzie im zmierzyć się z niezwykle solidnym zespołem.

Lipsk niewątpliwie przewyższa swoich rywali przynajmniej o jedną klasę. Jeśli piłkarze RB nie zlekceważą swoich rywali to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Trzeba powiedzieć, że ekipa RB pod każdym względem przewyższa swoich przeciwników i nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną. Z pewnością goście od pierwszej minuty tutaj zaatakują bramkę swoich przeciwników i narzucą swój styl gry.

Do tego ambicje przyjezdni mają spore. Chcąc walczyć o czołowe miejsca na koniec sezonu niewątpliwie w takich pojedynkach, jak te muszą sięgnąć po komplet punktów. Do tego meczu przystąpią w dobrych nastrojach ponieważ przed tygodniem pokonali Leverkusen 1-0.

Reasumując, wszystkie atuty drużyna RB ma za sobą. Jeśli podczas tej rywalizacji zagrają na swoim poziomie to śmiało można powiedzieć, że zdobędą komplet punktów.

Spotkanie Schalke – Lipsk można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Schalke – Lipsk21.39STS
Schalke – Lipskover 2.51.51Fortuna
Poprzedni artykułDarmowa typy na mecz, analiza, stream na mecz Monaco – Nice – 3 lutego
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 14 lutego. Pewniak na dziś
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.