Niezywkle ciekawie rozpocznie się weekend w piłce nożnej. Bowiem już dzisiejszego wieczoru, tj. 15 stycznia zostan rozegrane derby Rzymu. O ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Lazio z Romą. Pierwszy gwizdek tego meczu zaplanowano na godzinę 20:45.

Lazio – Roma: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Lazio – Roma: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Jak każde takie spotkania rządzą się własnymi prawami. Emocji w nich na pewno nie powinno brakować i to od pierwszej minuty, ponieważ dla obu tych ekip jest to niezywkle prestiżowe spotkanie. Trzeba również mieć na uwadze, ze te zespoły walczą o czołowe miejsca na koniec sezonu.

Jednak trzeba dodać, że najważniejsze dla obu tych zespołów jest to, że regularnie w ostatnich tygodniach punktują. Widać, że znajdują się w dobrej dyspozycji i to będą chcieli potwierdzić podczas tej rywalizacji. A wszystkie atuty ku temu mają.

Na pewno ekipa Lazio, ale i Romy będzie chciała sięgnąć tutaj po wygraną. Obie te ekipy mają spory potencjał oraz możliwości. Do tego w swoich szeregach mają ciekawych piłkarzy co na pewno zapowiada się niezwykle ciekawe starcie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Kod promocyjny na bonus 2021

Trzeba dodać, że zarówno ekipy Lazio i Romy lepiej czują się w ofensywie niż defensywie. Kreowanie akcji wychodzi dla nich z łatwością. Są przecież strzelać bramki z ataku pozycyjnego, kontry, ale i tez stałych fragmentów gry.

Jednak zdecydowanie w obu tych zespołach to wygląda w defensywie. Bowiem tracą sporą ilość =bramek. I to praktycznie podczas każdego spotkania. To wszystko sprawia, że trudno jest uwierzyć, aby tutaj mogliby zagrać na „zero” z tyłu.

Reasumując, zapowiada się mecz walki i to już od pierwszej minuty. Obie drużyny nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek i to na pewno będą chcieli wykorzystać w tej rywalizacji. Tym bardziej, że obrona tych ekip prezentuje się ze zmiennym szczęściem.

Spotkanie Lazio – Roma można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Lazio – Romaover 2.51.68STS
Lazio – RomaBTTS1.49Fortuna

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 12 stycznia (wtorek)
Następny artykułTypy bukmacherskie na 19 stycznia. Pewniaki za darmo
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.