Na piątek 9 kwietnia zaplanowano mecze ćwierćfinałowe podczas challengera w Marbelli. Jedno z tych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Albertem Ramosem – Vinolasme, a Norbertem Gomobosem. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworyt tej rywalizacji jest tylko jeden i jest im Norbert.

Skuteczne typy na dzisiaj z tenisa

Skuteczne typy na dzisiaj z tenisa

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest spora i to już sama w rankingu. Bowiem Albert obecnie zajmuje czterdziestą siódmą pozycję, zaś rywal zajmuje miejsce pod koniec pierwszej setki. A dokładnie obecnie to dziewięćdziesiątą dziewiątą rakieta męskiego tenisa.

Kolejny atut przemawiający za Albertem to gra na clayu. Na tej nawierzchni ten zawodnik regularnie osiąga swoje największe sukcesy i to jest niezwykle widoczne. Tego nie można powiedzieć o Norbecie, który w żadnym z sezonów nie osiągnął tak dobrych rezultatów co jego rywal.

„Ramos niewątpliwie jest dużo lepszym zawodnikiem od rywala. Do tego ten mecz rozgrywane jest na hardzie, gdzie to co sezon Ramos osiąga bardzo dobre rezultaty” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Warto również zaznaczyć na występu Hiszpana w tym sezonie na clayu. W Cordobie doszedł do finału, zaś w Buenos Aires odpadł w półfinale. Owszem miał nieco problemów w pierwszym swoim występie w Marbella, ale ostatecznie 2-1 pokonał Barankisa.

Gombos również prze tygodniem występował podczas challengera w Mabrella, gdzie to odpadł już w pierwszej rundzie, gdzie musiał uznać wyższość Janviera. W tym tygodniu można powiedzieć, ze nic wybitego nie pokazuje. Owszem o ile jeszcze w pierwszej rundzie zagrał całkiem dobry mecz Londero, to już z Delbonisem tak dobrze nie było. Warto jest zaznaczyć, ze z tym zawodnikiem wczoraj wygrał dwa sety po TB.

Spotkanie Ramos-Vinolas – Gombos można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ramos-Vinolas – Gombos11.44STS
Poprzedni artykułNajnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę
Następny artykułTypy bukmacherskie z tenisa na dzisiaj – 13 kwietnia
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.