O godzinie 01:00 czasu polskiego rozpocznie się spotkania pomiędzy Bostonem z Cleveland Cavaliers. Jest to niewątpliwie spotkanie dwóch drużyn, które obecnie znajdują się po odmiennych nastrojach. Bukmacherzy w roli faworytów stawiają tutaj gospodarzy, ale według mnie bliżej jest tutaj do zwycięstwa przyjezdnych.

Skuteczne typy z NBA za darmo

Skuteczne typy z NBA za darmo

Nastroje w drużynie z Bostonu są nie są za dobre. Bowiem przegrali trzy ostatnie pojedynki i to trzeba zaznaczyć, że były one znaczące. Natomiast w tym samym okresie drużyna Cleveland Cavaliers sięgnęła po trzy zwycięstwa. I będą chcieli dzisiaj dołożyć kolejne zwycięstwo.

Największym problemem gospodarzy jest to, że podczas tego meczu zabraknie Tatumy, czyli lidera w ofensywie. Ten zawodnik dawał bardzo dużą jakość swojej ekipie i jego brak będzie widoczny śmiem twierdzić, ze gołym okiem.

Kod promocyjny na bonus 2021

Natomiast goście jeszcze powinni zyskać lepszą jakośćw swojej grze, ponieważ do ich kadry wraca Sextona. A jak dobrze wiadomo ostatnia jego gra jest imponująca. Bowiem średnio zdobywa ponad 33 punkty. W dodatku do gry po kontuzji wraca również Garland, który jest głodny gry i będzie chciał pokazać się tutaj z jak najlepszej strony.

Warto jest zaznaczyć, ze ogromnym atutem przyjezdnych tego spotkania są warunki fizyczne zawodników. Śmiem twierdzić, że para Tristana Thompsona i Daniela Theis może być „przestawiana” przez rywali. Duet Andre Drummond i Jarrett Allen powinien tutaj wypracować po raz kolejny przewagę i dominować na parkiecie. A dodać do tego trzeba jeszcze Dwighta Howarda, który jest wstanie zdobyć sporo punktów.

Spotkanie Boston – Cleveland Cavaliers można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Boston – Cleveland CavaliersCavaliers 9.51.50STS
Boston – Cleveland CavaliersCavaliers + 5.52.00Fortuna
Poprzedni artykułUdinese – Inter: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 23 stycznia
Następny artykułDarmowa typy na mecz, analiza, stream na mecz Monaco – Nice – 3 lutego
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.