Przed nami kolejne mecze podczas turnieju ATP w Monte Carlo. Na wtorek 12 kwietnia zaplanowano dokończenie spotkań w drugiej rundzie tych rozgrywek. Jedno z tych spotkań będzie to potyczka pomiędzy Delbonisem z Mannarino. Przynajmniej dla mnie faworytem tego starcia jest ten pierwszy zawodnik i nie powinien on mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki z ATP Monte Carlo

Darmowe pewniaki z ATP Monte Carlo

Patrząc na sytuację w rankingu ATP obu tych zawodników to na pewno dużo lepiej sytuacja wygląda po stornie Mananrino. Chociaż z drugiej strony ten zawodnik na mączce co sezon radzi sobie niezwykle przeciętnie.

I właśnie największy atut podczas tego starcia Delbonisa jest nawiercania. Federico co sezon największą ilość spotkań rozgrywa właśnie na tej nawierzchni i czuje się na niej najlepiej. Adrian natomiast na przestrzeni czterech ostatnich lat na mączce wygrał łącznie sześć meczy!

Trudno spodziewać się tutaj porywającej gry ze strony Adriana. Na mączce ten zawodnik nie radził nigdy sobie za dobrze i trudno uwierzyć, aby dzisiaj to mogłoby się zmienić” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

W dodatku trzeba zaznaczyć, ze Delbonis miał już przyjemność grać na kortach w Monte Carlo, ponieważ rozegrał dwa mecze eliminacyjne, w których tom kolejno ogrywał Marcorę oraz Martineza. Trzeba również dodać, ze wcześniej radził sobie dobrze chociażby podczas turnieju w Satiago, gdzie to zanotował półfinał.

Tak dobrze nie radzi sobie Adrian. Warto jest dodać, że ten zawodnik jedynie podczas Australian Open zagrał całkiem dobrze, gdzie to doszedł o trzeciej rundy. W pozostałych turniejach nie był wstanie już nawiązać podobnych cerezytów. Bowiem łącznie w czterech turniejach wygrał zaledwie dwa mecze, które w dodatku były rozgrywane na hardzie, czyli ulubionej nawierzchni Adriana.

Spotkanie Delbonis – Mannarino można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Delbonis – Mannarino11.31STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 9 kwietnia
Następny artykułDarmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa: – 14 kwietnia
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.