Jedno z środowych pojedynków podczas turnieju w Dubaju będzie to rywalizacja pomiędzy Cori Gauff z Terezą Martincovą. Faworytką tego meczu jest ta pierwsza, która nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica pomiędzy tymi zawodniczkami jest dosyć spora co zresztą pokazuje to ranking WTA. Gauff obecnie zajmuje czterdziestą pozycję, zaś Martinvoca to sto dwudziesta piąta rakieta damskiego tenisa.

Gauff pokazuje się z bardzo dobrej strony. Pomimo młodego wieku, bo ma zaledwie siedemnasta lat Cori radzi sobie niezwykle solidnie i widać, ze posiada spory potencjał oraz możliwości. Od początku tego sezonu radzi sobie solidnie i niewątpliwie liczy tutaj na dobry występ.

Gauff nie da się ukryć, że jest faworytką tego meczu i nie powinna mieć tutaj zbyt większych problemów z zanotowaniem wygranej podczas tej rywalizacji.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Również osiągane wyniki wyniki przemawiają zdecydowanie za Gauff, która radzi sobie bardzo dobrze. Do tego turnieju przystępuje po niezwykle dobrym występie w Adalide, gdzie zanotowała półfinału. Chociaż była blisko awansu do finału tamtych rozgrywek. Swoja dobrą dyspozycję również prezentuje w tym turnieju. Pomimo, że nie miała łatwych rywalek, bowiem mierzyła się kolejno z Alexandrova i Vondrousovą to wygrała swoje dwa mecze.

Jeśli zobaczymy na wyniki Martinocovej to już tak solidnych rezultatów ona nie osiągała. Największy jej sukces to ćwierćfinał podczas imprezy ITF w Grenoble. Podczas tego turnieju grała od eliminacji, gdzie to nie radziła sobie za dobrze. Jednak już w turnieju głównym sprawiła dwie niespodzianki pokonując Pliskovą oraz Bertens.

Reasumując, pomimo, że Martinova sprawiła dwie niespodzianki w tym turnieju nie chce nie mi sie wierzyć, aby byłaby stanie sprawić kolejną niespodziankę podczas tej rywalizacji.

Spotkanie Gauff – Martincova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Gauff – Martincova11.40STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 14 lutego. Pewniak na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 13 marca. Pewniaki na dziś
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.