Czas na spotkania półfinałowe podczas turnieju ATP w Santiago. O przepustkę do finału tej imprezy powalczą ze sobą Garin z Galanem. Początek tej rywalizacji zaplanowano an godzinę 22:30.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest spora co zresztą widać jest w rankingu. Garin zajmuje dwudzieste drugie miejsce, zaś jego najbliższy rywal sklasyfikowany jest ponad sto miejsc niżej w rankingu.

Garin widać, że posiadaj zdecydowanie większy potencjał, ale również i możliwości. Stać jest tego zawodnika na zdecydowanie więcej od swojego przeciwnika. Do tego na mączce czuje się bardzo dobrze. Swoje największe osiągnięcia ten zawodnik osiąga właśnie na tej nawierzchni. Dodać jest również warto, że przed rokiem doszedł tutaj do ćwierćfinału. W tym sezonie poprawił ten wynik, a stać jest jego na więcej.

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Obu zawodników dzieli bardzo dużo i śmiem twierdzić, że będzie to widoczne również podczas tego pojedynku” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Do tego Garin wygrał póki co pewnie dwa swoje spotkania, w których nie miał najmniejszych problem z wygraną. Owszem nie miał trudnych rywali. Jednak w tych starciach prezentował solidną grę przez cały mecz, w których to ogrywał kolejni Tabilo oraz Varillasa.

Galan można powiedzieć, że sprawił trzy niespodzianki w tym turnieju, gdzie to wygrywał mecze z wyżej notowanymi przeciwnikami, tj. Altmaier, Andujuar oraz Carballes Baena. Jednak trzeba powiedzieć, że były to to niezelżywie zacięte mecze, w których na pewno ten zawodnik stracił sporo sił. Fakt, że w każdym z tych pojedynków był rozgrywany TB jest to najlepszym dowodem.

Spotkanie Garin – Galan można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Garin – Galan11.40STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 10 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 23 marca. Pewniaki na dziś
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.