O awans do kolejnej rundy turnieju w Miami dzisiejszego wieczoru naszego czasu powalczą ze sobą Bouzkova z Rus. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, ze faworytką tego spotkania jest ta pierwsza zawodniczka.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Na wstępie trzeba dodać, ze różnica pomiędzy tymi zawodniczkami jest dosyć spora, bo wynosi blisko czterdzieści pozycji. Co stawia w lepszym świetle Marię, która w dodatku prezentuje ustabilizowaną dyspozycję. Rus natomiast od dłuższego czasu gra poniżej swoich możliwości i to przekłada się na pozycję w rankingu, gdzie regularnie spada w dół.

Patrząc na bilans obu zawodniczek na hardzie w tym sezonie to również on przemawia za Bouzkovą. Maria wygrała dziesięć meczy i czterokrotnie przegrywała, zaś Rusa wszystkie cztery swoje mecze przegrała.

„Bouzkova jest faworytką tego spotkania i jeśli zaprezentuje się na swoim poziomie to spokojnie ten mecz powinna wygrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Ostatnie dwa występu Bouzkovej niewątpliwie były dla niej bardzo udane, ponieważ Phillip Island Trophy i Guadalajara dochodziła odpowiednio do finału i półfinału. Niewątpliwie pewne zwycięstwa dały jej większą pewność siebie. Warto jest dodać, że przede wszystkim nie zawodziła podczas pojedynków z przeciętnymi zawodniczkami.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

O dyspozycji Rus nic dobrego nie można powiedzieć. Bowiem przegrywa regularnie swoje spotkania. Nawet w pojedynkach, w których byłą faworytką notowała porażki. Przed tygodniem mierzyła się z Li, gdzie przegrała w dwóch setach nie mając zbyt dużo powiedzenia dla rywalki.

Reasumując Bouzkova przewyższa obecnie swoją rywalkę i to bardzo wyraźnie. Jeśli zaprezentuje się podczas tego spotkania na swoim poziomie to nie powinna mieć zbyt większych problemów z wygrana.

Spotkanie Bouzkova – Rus można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Bouzkova – Rus11.34STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 13 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 27 marca. Pewniaki na dziś
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.