Przed nami pojedynki w ramach drugiej rundy turnieju w Miami. Jedno z sobotnich pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Denisem Kudlą z Hubertem Hurkaczem.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Nieznacznym faworytem tego pojedynku niewątpliwie jest Polak, który w tym sezonie póki co radzi sobie lepiej od swojego rywala. Również trzeba zaznaczyć, że różnica pomiędzy tymi zawodnikami w rankingu ATP jest dosyć spora, ponieważ wynosi blisko dwadzieścia miejsc.

Z pewnością Kudla będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jednak trzeba też przyznać, że w tym sezonie największy jest sukces jest to druga runda podczas challengera w Cherbourg, gdzie to w dodatku przegrał mecz z Geertsem, gdzie był zdecydowanym faworytem.

Kudla w pomimo, że potrafi grać na hardzie to w tym sezonie radzi sobie niezywkle słabo. I trudno uwierzyć, aby mógł w tym starciu sprawić spore problemy Hubertowi” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet bonus na start. 34 PLN bez depozytu

Hurkacz można powiedzieć, że oprócz dobrych występów w Delray Beach oraz Great Ocean Ranad nie osiągał dobrych rezultatów. Jednak trzeba, ale też przyznać, że nie miał zbyt łatwych przeciwników. Bowiem oprócz wpadki w AO przegrał swoje mecze z Tsisipasem i Shapoloavem, z którymi w dodatku stoczył dosyć zacięte boje.

Kudla sprawił sporą niespodziankę podczas pojedynku w pierwszej rundzie, gdzie mierzył się z Chardym. Jednak z drugiej strony trzeba powiedzieć, że Hurkacz cały czas prezentuje solidną i do grę, gdzie poniżej swojego podziału nie schodzi i walczy solidnie z swoim rywalem. I co najważniejsze grał poprawnie z dużo bardziej wymagającymi przeciwnymi, niż jest nim Denis.

Spotkanie Kudla – Hurkacz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Kudla – Hurkacz21.45STS
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie za darmo – 23 marca. Pewniaki na dziś
Następny artykułTypy na el. MŚ 2022 – 31 marca. Skuteczne typy
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.