Jedno z sobotnich spotkań w niemieckiej Bundeslidze będzie to konfrontacja pomiędzy Herthy z Schalkę. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego starcia niewątpliwie są gospodarze.

Hertha – Schalke: Typy bukmacherskie, kursy, analiza

Hertha – Schalke: Typy bukmacherskie, kursy, analiza

Schalke naley do zdecydowanie najslabszych drużyn w lidze. Niebiescy do tej pory nie wygrali żadnego z pięciu spotkań. I trudno spodziewać się, żeby nagle mogłoby się coś zmienić. Owszem doszło do zmiany trenera w tej ekipie. Jednak zbytnio nie jest to mocny argument, ponieważ jest to kolejna wymiana trenów na ławce Schalke.

Niebiescy są rozbicie.Nie mają pomysłu na grę. Popełniają proste błędy przede wszystkim w ofensywie, gdzie rywale nie mają żadnych problemów ze strzeleniem im bramek. Przede wszystkim pawa strony obrona jest fatalna, gdzie większość akcji rywale przeprowadzają tamtą stronę.

Schalke w tym sezonie spisuje się fatalnie. Trudno spodziewać się nagłej poprawy w ich grze. Do słabych wyników trzeba dodać również to, że ta ekipa ma spore problemy pozasportowe” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Kod promocyjny na bonus

Hertha trzeba podkreślić, że jest ekipą o znacznie większych możliwościach i potencjale. Owszem podczas ostatnich tygodni może nie wygląda to za dobrze, ale trzeba zaznaczyć, ze od swoich przeciwników są zdecydowanie lepszą drużyną.

Ambicje gospodarze mają duże i stać ich przecież jest na walkę o wysokie miejsca. Chcąc to osiągnąć na pewno muszą takie mecze wygrywać. Pod względem kadrowym również przewyższają swoich przeciwników a szanse na grę od pierwszej minuty mają chociażby Cunha, Lubekakio, czy też Cordoba, którzy powinni poprowadzić swój zespół do wygranej.

Reasumując, Hertha niewątpliwie lepiej radzi sobie od swoich przeciwników. Jeśli podczas tej rywalizacji nie zlekceważą przeciwników to nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego starcia.

Spotkanie Hertha – Schalke można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Hertha – Schalke11.75STS
Hertha – SchalkeWygra dowolną połowę1.32Fortuna

Poprzedni artykułTottenham – Fulham: Typy bukmacherskie, kursy, analiza – 30 grudnia (środa)
Następny artykułTypy dnia – 5 stycznia (wtorek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.