Na Wyspach nie ma „wolnego”. Owszem podczas obecnego weekendu nie zostaną rozegrane spotkania ligowe w Premier League. Jednak przed nami pojedynki 1/16 FA Cup. Na tym poziomie mecz rewanżowy jest jedynie wtedy, kiedy w spotkaniu padnie remis.

FA Cup. Darmowe pewniaki

FA Cup. Darmowe pewniaki

Najciekawsze dwa dzisiejsze spotkania to niewątpliwie pojedynek pomiędzy przedstawicielami Premier League, czyli Southampton z Tottenhamem oraz Hull z Chelsea.

Southampton – Tottenham

Gospodarze do tego spotkania podejdą w dobrych humorach, ponieważ Święci wygrali, aż sześc z ostatnich ośmiu spotkań we wszystkich rozrywkach. Takim rezultatem nie może pochwalić się drużyna gości. Koguty wygrali zaledwie jeden z ostatnich sześciu rozgrywanych meczy. Warto jest przypomnieć, że podopieczni Mourinho grając nawet z Middlesbrough w Pucharze Anglii musieli powtórzyć swój mecz, ponieważ pierwsze starcie zakończyło się remisem.

Z pewnością w jednym jak i drugim zespole dojdzie do zmian kadrowych i trudno powiedzieć, w jakich składach zagrają te drużyny. Jednak trzeba powiedzieć, że to właśnie Święci znajdują się w lepszej dyspozycji, którzy w rozgrywkach ligowych grają niezwykle pewnie. Goście mają problemy zarówno w ataku (brak Kane) oraz obronie. I śmiem twierdzić, że ciężko będzie dla nich przeciwstawiać się dobrze dysponowanemu rywalowi. W dodatku Święci mają atut gry na własnym obiekcie.

Piłkarze Southampton można powiedzieć, że znajdują się w nieco lepszej dyspozycji od swoich rywali. I mając dzisiaj atut gry na własnym obiekcie maj spore szanse na awans” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Hull – Chelsea

Obie drużyny przystąpią do tego spotkania bez zwycięstwa w dwóch minionych pojedynkach. Jednak trzeba podkreślić, że gospodarze grając na zapleczu Premier League. Goście natomiast należą do czołowych zespołów w najwyższej fazie rozgrywkowej w Anglii.

Ciężko jest uwierzyć, żeby przeciętny zespół Championship jakim jest zespół Hull postawić trudne warunki rywalom. Nawet, że The Blues nie znajdują się w swojej optymalnej formie. Również nie spodziewam się tego, żeby podopieczni Lamparda mogli od pierwszej minuty tutaj narzucić swój styl gry i forsować tempo. Gospodarze z pewnością będą chcieli „wyczekać” rywala i swoich szans szukać z kontry i stałych fragmentów.

Chelsea nie da się ukryć, że jest faworytem tego spotkania. Jednak z drugiej strony Lampard pewnością da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom, którzy odczują trudy tego spotkania. Tygrysy natomiast swoich szans z pewnością będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Spotkania z FA Cup można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Southampton – TottenhamDNB 11.91STS
Hull – Chelseaunder 3.51.50 STS
Poprzedni artykułTyp dnia – 18 stycznia (sobota)
Następny artykułTyp dnia 28 stycznia (wtorek)
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.