Ajoie jedna z lepszych drużyn w szwajcarski o kolejne punkty w tym sezonie powalczy z zespołem Visp. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że to właśnie gospodarze są faworytami tego starcia i nie powinni mieć żadnych większych problemów z wygraniem tej rywalizacji.

Typy bukmacherskie z analizą na mecz Ajoie – Visp

Typy bukmacherskie z analizą na mecz Ajoie – Visp

Ajoie to obecnie czwarta drużyna w lidze ze stratą piętnastu „oczek” do lidera. Jednak zaznaczyć trzeba, że ten zespół ma zaległe siedem spotkań do rozegrania Nastroje na pewno dopisują w tym zespole, ponieważ bilans czteru wygranych i jednej porażki jest tego najlepszym dowodem.

W dodatku mają za sobą dwa kapitalne spotkania, w których pewnie wygrywali swoje starcia. Bowiem dwukrotnie rozbili zespół Lions bilansem bramkowym 10-0 I można powiedzieć, że będą w tym meczu również przeważać przez zdecydowaną większość rywalizacji. Mają w swoich szeregach chociażby takich hokeistów, jak Hazen, czy Devos, którzy należą do czołowych zawodników w lidze. A przecież nie można również zapominać o takich jeszcze hokeistach, jak Fei, Mader, czy Frossard.

Ajoie niewątpliwie jest to ekipa o znacznie większych możliwościach i potencjale. Wszystkie atuty te ekipa ma za sobą w tmy meczu, aby zdobyć komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Kod promocyjny na bonus

Drużyna Visp od początku zmagań radzi sobie znacznie słabiej od rywali. Zdecydowanie odstają od swoich przeciwników pod każdym względem. Jakość gry również przemawia za zespołem gospodarzy.

Trudno spodziewać się tutaj poprawy gry drużyny Visp. Podczss ostatnich meczy wysoko przegrywali. Warto jest podkreslic, że ta ekipa w każdym z ostantich pięciu meczy tracili minimum po trzy bramki.

Reasumując zdecydowanie mocniejszym zespołem są gospodarze. Ekipa Ajoie nie powinna mieć większych problemów z wygr tego starcia, poniewaz są zdecydowanie lepsi od sowich rywali.

Spotkanie Ajoie – Visp można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ajoie – Visp11.31STS
Ajoie – VispAjoie – 1.51.58Fortuna

Poprzedni artykułTypy dnia – 2 stycznia (sobota)
Następny artykułTypy bukmacherskie na 9 stycznia
Profesjonalne typy dnia z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich przez internet u legalnych bukmacherów jak STS, Betclic czy Etoto.